Master of None Dizi 2015 Master of None Dizi 2015
4
Master of None Dizi Tanıtımı Netflix tarafından hazırlanmış olan 2015 yapımı Master of None 10 bölümden oluşan bir komedi dizi olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm... Master of None Dizi 2015

Master of None Dizi Tanıtımı


Netflix tarafından hazırlanmış olan 2015 yapımı Master of None 10 bölümden oluşan bir komedi dizi olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm bölümleri 7 Kasım tarihinde paylaşılan yapım final yaparak sezonu kapatmış olsa da 2. sezon talep edildiği taktirde hazırlanmaya uygun olarak hazırlandı. Dizi yönetmeni, The Spectacular Now (2013), Paramparça (2012) ve The End of the Tour (2015) yapımlarıyla bilinen James Ponsoldt olurken senaristi, yaratıcıları olarak dizide rolde alan Aziz Ansari ve Alan Yang bulunuyor.


Master of None Dizi Konusu


Amerika’da yaşayan göçmen bir adamın hayatını konu alırken baş aktör Aziz Nasari Amerika’da büyümüş 30’lu yaşlarında bir aktördür. Hayatının hızlı geçtiğini fark ettiğinde sonunu düşünmeye başlayarak yaşamdan daha fazla haz almak istediğine karar verir. Komik, sinematik bir o kadarda talihsiz bir aktörlük hayatına sahip olsa da yaşamı oldukça eğlenceli geçmektir.


Master of None Dizi Fragmanı
Master of None Dizi Oyuncuları


Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.