İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Marvel’s Jessica Jones – Dizi 2015

Marvel’s Jessica Jones – Dizi 2015

Marvel’s Jessica Jones – Dizi 2015


Marvel’s Jessica Jones Dizi Tanıtımı

Alanında en iyiler olarak isimlendirebileceğimiz iki büyük şirket son dönemlerde ortaya çıkarmış oldukları yapımlarla isimlerinden sıkça söz ettirir oldu. Çizgi roman dünyasının en başarılısı Marvel ve internet kanalları arasında en başarılı ve büyük bir kitleye sahip Netflix, ortaya çıkardıkları birbirinden güzel yapımlarla dikkatleri geçiyor. Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkardıkları Daredevil ve Marvel’s Agent Carter başta olmak üzere birçok başarılı yapıma imza atmışlardı. 2015 Yılının son dizisi olarak Marvel’s Jessica Jones hazırladılar. Dizinin ilk sezonunda 13 bölüm yer alırken tüm bölümler aynı gün 20 Kasım tarihinde yayınlanacaktır. Yönetmenlik koltuğunda birçok isim yer almaktadır bunların arasında ön plana çıkan isimler David Petrarca ve Stephen Surjik’dir. Yaratıcısı, senaristi çizgi romanlarından ve örümcek adam efsanesinden yakından tanıdığımız Brian Bendis’dir. Jessica Jones karakterini başrol oyunculuğunu üslenen Krysten Ritter canlandıracaktır.


Marvel’s Jessica Jones Dizi Konusu

En kısa yaşamış süper kahraman olarak tanınan Jessica Jones, New York’a gelerek sıcak kanlı, iyi huylara sahip, komik bir kişi olarak özel dedektiflik kariyerini inşa etmeye başlamıştır. Hell’s Kitchen, New York City’de aldığı görevlerle ilk defa şeytanla yüzleşir bölgenin içinde yer alan ve dışarıdan gelen gelen kötülüklerle mücadele etmesi gerektiğini fark ettiğinde sahip olduğu yeteneklerde ortaya çıkmaya başlar. Beklenmedik olağanüstü yetenekler bu büyük savaşta ona yardım edecektir.


Marvel’s Jessica Jones Dizi Fragmanı


Marvel’s Jessica Jones Dizi Oyuncuları
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap