İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Marvel’s Guardians of the Galaxy – Animasyon 2015

Marvel’s Guardians of the Galaxy – Animasyon 2015

Marvel’s Guardians of the Galaxy – Animasyon 2015


Guardians of the Galaxy Tanıtımı

Marvel ve Disney xD iş birliği ile hazırlanmış olan animasyon yapımı 2015 Eylül başlangıcında izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Animasyon yapımını daha önce yayınlanmış olan çizgi romanlarından hatırlıyor olsak da yapımın animasyona uyarlanmasında değişiklikler görülecek özellikle senaryo ve karakterlere yeni yaratıklar eklenmiş durumda yapımın yönetmenliğini ise Leo Riley üstleniyor.


Guardians of the Galaxy Konusu

Arkadaşların ve ailenin önemi temalı yapım insanlar arasında oluşan bağların aslında çok önemli olduğunu ön plana çıkartacaktır. Evrenin anahtarı bir insanın DNA’sında gizlenmiştir bunu öğrenen kötüler Thanos’ı dünyadan kaçırarak gizli ve önemli silahlarında yer aldığı evrenin derinliklerindeki hazinenin peşine düşeceklerdir. Onlara karşı savaşacak ve durdurabilecek tek bir ekip vardır. Galaksinin koruyucuları…


Guardians of the Galaxy Fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=VQP4Bgm3t28


Guardians of the Galaxy Karakterlericimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap