İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Cnbce dizileri
  3. Major Crimes Dizi Konusu

Major Crimes Dizi Konusu

Major Crimes Dizi Konusu

Major Crimes Dizi Tanıtım

TNT ekranlarında yıllardır yerini korumayı başarmış olan Major Crimes 4. sezon hazırlıkları tamamladılar. Ne zaman başlayacak sorunuzun yanıtı ise 9 Haziran tarihi olarak gözüküyor. 3.sezonu ile tartışmalara neden olmasına rağmen 4. sezon onayını kolaylıkla almışlardı. Polisiye diziler arasında yer alan Major crimes en çok izleninlen diziler arasına girmeyi başardı kısa konusundan bahsedersek , suçluların işledikleri suçları ortaya çıkartmak için polis departmanlarının ortaklaşa çalışarak nasıl suçluları ortaya çıkardıklarını anlatıyor.

Major Crimes Konusu

The Closer’’ın sona ermesi ile Brenda Leigh Johnson’ın (Kyra Sedgwick) LAPD’den ayrılışının ardından Major Crimes biriminin yönetimini Sharon Raydor (Mary Mcdonnell) devralıyor. MC ekibi tarafından çok fazla sevilmeyen Sharon Raydor artık kendini kanıtlamalı ve onların güvenini kazanmak zorunda, elbette ekibimiz de bu arada yeni yöneticilerinin katı kurallarına ve her şeyi kitabına uygun yapma sevdasına ayak uydurmak zorundadır. Major Crimes suç dünyasına farklı birbakş açısı getiriyor. “Suçu itiraf ettirmenin ötesinde, bir de suçluya hak ettiği cezası almalarını sağlamak vardır.”

Major Crimes Dizi Fragmanı

Major Crimes Dizi Oyuncuları

Mary McDonnell – Captain Sharon Raydor

G.W. Bailey – Lt. Louie Provenza

Tony Denison – Lt. Andy Flynn

Michael Paul Chan – Lt. Mike Tao

Raymond Cruz – Detective Julio Sanchez

Phillip P. Keene – Buzz Watson

Kearran Giovanni – Detective Amy Sykes

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap