İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Cnbce dizileri
  3. Mad Men – Dizi 2007

Mad Men – Dizi 2007

Mad Men – Dizi 2007

Mad Men Dizi Tanıtım

AMC ekranlarının en popüler dizileri arasında yer almış olan Mad Men dizisi 2007-2015 yılları arasında 7 olarak ekranlarda kalmıştır. 1999 Soprano Ailesi dizinin yapımcısı ve senaristi olan Matthew Weiner’ın en başarılı yapımı olarak kayıtlara geçmeyide başarmıştır. Çekimlerini “Lionsgate Television, Weiner Bros., American Movie Classics (AMC) ” üstlenirken ” Los Angeles Center Studios – 450 S. Bixel Street, Downtown, Los Angeles, California, USA” çekimler tamamlanmıştır.

Mad Men Dizi Konusu

Kim, ne olduğunuz, ne istediğini veya neyi sevdiğinizin hiçbir değeri yok. Her şey elinizde olanı nasıl pazarladığınıza bağlı. İşte The Sopranos’un Emmy ödüllü yapımcı ve yazarı Matthew Weiner’den gerçeğin nasıl pazarlanacağı dair kışkırtıcı bir dram hikayesi. 1960’ların New York’unda yaşayan Mad Men, sizi herkesin bir şeyler pazarladığı ancak hiçbir şeyin beklentiniz doğrultusunda olmadığını gösteren sürprizlerle dolu bir dünyaya, reklamcılığın güçlü ve görkemli Altın Çağılarına götürüyor. Egonun hüküm yürüttüğü bu evrende esas oyuncular satış sanatındaki ustalıklarını gösterirken, bazen satışa çıkan kendi özel yaşantıları olacaktır. Mad Men’de olaylar reklam görüşü Don Draper etrafında yürütülüyor ama sektörde yerini korumak o kadar kolay olmayacaktır.

Mad Men Dizi Fragmanı

Mad Men Dizi Oyuncuları

Jon Hamm – Don Draper

Elisabeth Moss – Peggy Olson

Vincent Kartheiser – Pete Campbell

January Jones – Betty Francis

Christina Hendricks – Joan Harris

Aaron Staton – Ken Cosgrove

Rich Sommer – Harry Crane

John Slattery – Roger Sterling

Kiernan Shipka – Sally Draper

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap