1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Mad Dogs Dizi Konusu

Mad Dogs Dizi Konusu

Mad Dogs Dizi Konusu


Mad Dogs Dizi tanıtımı


Amazon’dan yeni bir komedi, suç ve drama dizisi ilginç konusu ile dikkatleri üzerine çeken yapım 2015 yılında yayınlanan pilot bölümü ile gündeme gelmişken ilk sezonda yer alan diğer 9 bölüm 2016 yılında paylaşılarak başlangıç yaptı. Netflix gibi internet kanalı olarak hizmet vermeye başlayan Amazon son dönemlerde kendilerine özel orjinal diziler hazırlamaya devam ediyor. Dizinin başrol konumunda dört arkadaş olan Ben Chaplin (joel), Michael Imperioli (Lex), Romany Malco (Gus) ve Steve Zahn (Cobi) rol alıyor. Yönetmeni, Uta Briesewitz başta olmak üzere birçok kişinin yer aldığı yapımın yaratıcısı Cris Cole olmuştur. İlk sezonunda 10 bölüm yer almaktadır.


Mad Dogs Konusu


Kırklı yaşlarında dört arkadaş erken emekliye ayrılırlar, daha fazla yaşlanmadan önce hayattan zevk almaya almak isteyen arkadaşlar bunu kutlamak için vahşi doğanın ve yaşamın hakim olduğu Belize gitmeye karar verirler. Orada onları misafir edecek bir tanıdıkları vardır ve bölgeyi tanımadan önce yanına yerleşirler. Tatil ve kutlama olarak başlattıkları planları çok geçmeden garip olayların gelmesiyle alt üst olacaktır. Bir anda kendilerini cinayetler, yalanlar, entrikalar ve aldatmaların olduğu bir grup insanın içinde bulurlar.


Mad Dogs FragmanıMad Dogs Oyuncuları


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap