İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Stan Lee’s Lucky Man Dizi 2016

Stan Lee’s Lucky Man Dizi 2016

Stan Lee’s Lucky Man Dizi 2016

Stan Lee’s Lucky Man Dizi tanıtımı

İngiliz kanalı Sky1’dan yeni bir dizi daha son dönemlerde dizi sayılarını artıran İngilizler sıra dışı konusu olan yapımlara devam ediyor. Tam ismi ile “Stan Lee’s Lucky Man” olarak ekranlara gelen dizi aksiyon ve bilim kurgu kategorisinde yer alırken 1. Bölümü ile İmdb üzerinden 8.0 Puan almayı başarı ilk bölümlerin yüksek puan aldığını düşündüğümüzde yeterli ancak muhteşem değil yorumunu yapabiliriz. Başrol oyuncusu James Nesbitt olan dizisinin kadrosu birçok yeni ve eski oyuncuları barındırıyor. Genellikle İngiliz yapımları Türkiye’de ekranlara gelmezken altyazı seçeneği ile takip edebilirsiniz.

Stan Lee’s Lucky Man Konusu

İyi şansa inanır mısınız ? Suç oranlarının ve cinayetlerin hızlı bir şekilde arttığı Londra’da sıradan bir hayata sahip olan dedektif Harry tanıştığı bir kadınla birlikte olması her şeyi değiştirecektir. Sabah gizemli bir bileklikle uyandığında hiç olmadığı kadar şanslı bir adama dönüşür. Bunu anlaması biraz zamanını alsa kısa süredir iyi şans getiren farklı güçlere sahip bir bileklik olduğunu fark eder ancak bu denli güçlü bir eşyaya sahip olmak isteyen, uğrunda cinayetler işleyen kişilerinde hedefi haline gelir.

Stan Lee’s Lucky Man Fragmanı

Stan Lee’s Lucky Man Hakkında

  • Eksi yönlerini henüz eleştiremeyeceğimiz yeni bir yapım ancak ilginç konulara sahip dizi severler için tavsiye edebileceğimiz iyi bir polisiye yapımı olacağını düşünüyoruz.
  • Lucky Man anlamını merak edenler için Türkçe karşılığı “Şanslı Adam” dır.
  • Kaç Bölüm Olacak yapımın 1. sezon 10. bölüm sezon finali olacaktır, kaç sezon olacağı henüz açıklanmadı. İlk sezon başarılı geçerse onay alarak devamı gelecektir.
  • Hangi gün ? dizi ülkemizde henüz yayınlanmıyor ancak bulunduğu kanal Sky1’da Cuma akşamları yayınlanacaktır.
  • Nasıl bir dizi olduğu hakkında yorum yapmak erken olsa da izlenilebilir diziler arasında yer alıyor.

Stan Lee’s Lucky Man Oyuncuları

Arama Terimleri: lucky man dizisi izle
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. kapak fotoğrafındaki adam Rıza Baba’nın gençliği sanırım

  2. Kapak fotoğrafındaki Rıza Baba’nın gençliği