1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Luke Cage Konusu

Luke Cage Konusu

Luke Cage Konusu

İlk olarak 30 Eylül 2016 tarihinde Netflix platformunda ekrana gelen Luke Gage, Marvel’in Agents of Shield, Agent Carter, Jessica Jones ve Daredevil serilerinden sonra çıkan bir diğer dizidir. Luke Gage, Marvel çizgi romanlarında yer alan güçlü süper kahramandı. Baş karakterimizi ilk olarak Jessica Jones dizisinde görmüştük. Luke Gage, çok güçlü ve sert bir deriye sahiptir. Kurşunlar, bombalar vs. hiçbir şey Gage’nin bedenine zarar vermiyor. Jessica Jones’ta gördüğümüz karakter ayrı bir dizi ile karşımıza çıkıyor. Dizide Gage’in güçlerini nasıl kazandığını da görüyoruz.

Luke Cage Konusu

Hell’s Kitchen’da birçok acı ile yüzleşen Cage, şehri terk ederek siyahilerin yoğun olarak yaşadığı Harlem’e gelir. Gündüzleri Harlem’de berber dükkanında çalışan Cage, geceleri Cornell Cottonmouth isimli gangsterin gece kulübünde çalışmatadır. Süper güçlerini açığa çıkarmadan çalışmak isteyen Cage, yakın zaman içinde işin bu şekilde gitmeyeceğini anlamaya başlar. Yeraltı dünyasının ve Siyaset’in kesiştiği noktada Luke Cage karşımıza çıkacak.

Luke Cage Fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)