İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Lucifer Dizi (2016)

Lucifer Dizi (2016)

Lucifer Dizi (2016)

Lucifer Dizi Fragmanı

Fox yeni diziler listesinin ardından en merak edilen ancak başlaması uzun bir süre sonra olacak yeni dizisi Lucifer hakkında bilgiler vermeye başladı. Şeytanlar arasında en popüler olanı Lucifer’in dünyada sıradan bir yaşam sürmesi ? oldukça ilginç bir konuya sahip gibi gözüken dizi kaliteli çekimleri ve görsellikleri ile ön plana çıkıyor.

lucifer 2016

Lucifer Dizi Konusu

Cenneten gönderilen şeytan (Lucifer)’ın gerçek hikayesi… Şeytan, Los Angels’a gelerek insanların arasına karışır, cehennemin krali sıkılmış ve mutsuzdur. Sahip olduğu cehennem krallığındaki tahtını terk ederek L.A sahip olduğu gece kulübünü (LUX) işletmeye başlar. Yakışıklı ve karizmatik şeytan emekliliğinin tadını çıkartırken kulüp şarkıcılarından bir tanesinin Lux önünde kollarında öldürülmesi 10 milyar yıldır hissetmediği şefkat duygularını uyandırır, işlenen bu cinayet sempatik şeytanın yıllardır körelmiş olan duygularını açığa çıkartmaya başlar.

Los Angels polis departmanı, cinayeti çözmek için Lucifer ile birlikte çalışmaya başlar ve dedektifler onun yeteneklerini görünce bundan faydalanarak olayları çözmekte sürekli bir yardım alma konusunda uzlaşacaklardır, kötü şeytan artık insanlığa yardım eden bir kişiye dönüşmüş olsada, Amenadiel isimli başka bir melek onu tekrar cehenneme döndürmek için elinden geleni yapacaktır.

Lucifer izle

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (4)

  1. İlk bölümü çok iyiydi yeni bölümleri ne zaman başlayacak 2016’da değildir umarım 🙁

  2. İlk bölümü geldi dizinin gerçekten muhteşem eğlenceli bir dizi kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi olmuş ancak şeytanın iyi gösterilmesi insanların şeytana karşı sempati geliştirmesini sağlayabilir bu konuda dikkatli olunmalı zaten Amerikanlar çok fazla tepki göstermiş bu konuda yapımcılar düzenlemeler yapacaktır.

    İzlesem mi diye düşünenler kesinlikle başlasın

  3. Muhteşem Tanıtımı ve Konusu constantian’de iptal olmuşken tadından yenmez bu dizi sempatik bir durumda getirmişler ayrıca kesinlikle favorilerim arasına ekleyeceğim yapıtlar arasında yer alacak