Limitless Dizi (2015) Limitless Dizi (2015)
Limitless Dizi Tanıtımı CBS yeni sezon dizilerini açıkladığında en dikkat çekicisi efsane filmler arasında yer alan Limitless oldu, kullandığı bir hap sayesinde beyninin yüzde... Limitless Dizi (2015)

Limitless Dizi Tanıtımı

CBS yeni sezon dizilerini açıkladığında en dikkat çekicisi efsane filmler arasında yer alan Limitless oldu, kullandığı bir hap sayesinde beyninin yüzde yüzünü kullanabilen bir adamın hayatını anlatan film milyonlarca insan tarafından izlenilerek büyük beğeni toplamasının ardından filmi diziye uyarlandı. 21 Eylül tarihinde gösterilecek pilot bölümüyle ilk sezonu başlayacak olan yapımda 5 bölüm yer alacak gibi gözüküyor.


Limitless Dizi Konusu

Filminin başrol oyuncusu olan Bradley Cooper dizide’de yer almaktadır, devamı niteliğinde çekilen dizide Eddie’nin sıradan bir kişi olan Brian’e beynini kullanabileceği haplardan bir tane vererek macera başlar ancak Brian’in beklediğinden daha tuhaf bir hale gelen olaylar beklentisinin çok üstündedir gerçek anlamda çevresinde yaşananları anlaması çözümlemesi birçok gerçeği göstermiş ancak seri cinayetler arasında kalması onu şüpheli durumuna düşürür.

Dedektiflerin peşine düşmesiyle onlardan kaçmayı başaran Brian ne kadar zeki olduğunu göstererek aslında büyük bir hata yapar, dedektiflerin zihin geliştirici haplardan kullandığını fark etmesiyle içinde bulunduğu tehlike iyice artacaktır.


Limitless Dizi Fragmanı


Limitless Dizi Oyuncuları

Beyninizin %100'ünü kullansanız neler yapabilirdiniz ?
 • Sevilerek takip edilen bir filmin dizi olması
 • Senaryonun film kadar kaliteli olması
 • Bradley Cooper'ın ikinci planda kalması

8 of 10

8 of 10

8 of 10

8 of 10


Limitless izle

 • Tülays

  23 Eylül 2015 #1 Author

  Yeni dizimiz hayırlı olsun

  Cevapla

  • cimsir

   23 Eylül 2015 #2 Author

   Aylardır beklediğimiz yapımlar arasındaydı umarız hayırlı olur

   Cevapla

   • Tülays

    23 Eylül 2015 #3 Author

    2.bölüm ne zaman yayınlanıyor

    Cevapla

    • cimsir

     23 Eylül 2015 #4 Author

     İlk bölümü beklenenden erken geldiği için tarihlerde biraz sapmalar yaşanacak gibi gözüküyor. Resmi olarak 30 Eylül tarihinde yayınlanacak gözüküyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.