İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. CBS dizileri
  3. Limitless Dizi (2015)

Limitless Dizi (2015)

Limitless Dizi (2015)


Limitless Dizi Tanıtımı

CBS yeni sezon dizilerini açıkladığında en dikkat çekicisi efsane filmler arasında yer alan Limitless oldu, kullandığı bir hap sayesinde beyninin yüzde yüzünü kullanabilen bir adamın hayatını anlatan film milyonlarca insan tarafından izlenilerek büyük beğeni toplamasının ardından filmi diziye uyarlandı. 21 Eylül tarihinde gösterilecek pilot bölümüyle ilk sezonu başlayacak olan yapımda 5 bölüm yer alacak gibi gözüküyor.


Limitless Dizi Konusu

Filminin başrol oyuncusu olan Bradley Cooper dizide’de yer almaktadır, devamı niteliğinde çekilen dizide Eddie’nin sıradan bir kişi olan Brian’e beynini kullanabileceği haplardan bir tane vererek macera başlar ancak Brian’in beklediğinden daha tuhaf bir hale gelen olaylar beklentisinin çok üstündedir gerçek anlamda çevresinde yaşananları anlaması çözümlemesi birçok gerçeği göstermiş ancak seri cinayetler arasında kalması onu şüpheli durumuna düşürür.

Dedektiflerin peşine düşmesiyle onlardan kaçmayı başaran Brian ne kadar zeki olduğunu göstererek aslında büyük bir hata yapar, dedektiflerin zihin geliştirici haplardan kullandığını fark etmesiyle içinde bulunduğu tehlike iyice artacaktır.

Limitless Dizi Fragmanı


Limitless Dizi Oyuncuları
Limitless izle

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (4)

  1. Yeni dizimiz hayırlı olsun