1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Lethal Weapon Dizi Konusu

Lethal Weapon Dizi Konusu

Lethal Weapon Dizi Konusu

[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Tanıtımı” ]

Lethal Weapon Dizi Tanıtımı


Fox ekranlarında yayınlanan Lethal Wapon konusu ile dikkat çekmeyen ancak işleyiş biçimiyle izleyicileri meraklandıran ve sevdiren bir yapım olarak başladı. Yönetmen koltuğunda Forever (2014), Chuck (2007) ve Lethal Weapon (2016) yapımlarına imza atan Matthew Miller bulunuyor. Senaristi olarak görev yaptığı dizinin ilk 5 bölümünü hazırlarken tam sezon onayıyla daha fazla bölüm üretilmesi istendi. Başrol oyuncuları, Damon Wayans ve Clayne Crawford gibi tanınmış yüzlerden oluşuyor özellikle Crawford’un sergilediği oyunculuk dizinin popüler olmasındaki en önemli etken olduğunu söyleyebiliriz.
[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Konusu” ]

Lethal Weapon Konusu


Lethal Weapon filminden esinlenerek hazırlanmış olan dizi konu olarak filmle orantılı başladı. Başarılı bir dedektif olan Martin Riggs trajik bir kaza sonrası hamile eşini kaybetmesiyle hayatı alt üst olmuştur. Bu olaydan sonra yaşamak istemeyen Riggs intihar ederek kendini öldürmüş biri olarak anılmakta istemiyordur. Trajedinin ardından yeniden dedektifliğe başlar ancak ölüm arzusuyla tüm tehlikelere en önde giden işleri zor yoldan halletmeye çalışan biri haline gelir. Yeni ortağı ise hayatı seven sevgi dolu bir o kadarda geçirdiği kalp operasyonu nedeniyle tehlike ve gerilimden uzak durması gereken Roger Murtaugh olmuştur.

[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Fragmanı” ]

Lethal Weapon Dizi Fragmanı


[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Yorumu” ]

Lethal Weapon Dizi Yorumu


Henüz başlamayanlar nasıl bir dizi olduğunu merak ediyordur kısaca vakit kaybetmeden izlemeye başlayın diyebiliriz. Dedektiflik dizilerinin oldukça fazla olduğu bir dönemde bu kadar başarılı bir iş ortaya çıkarmış olmaları oldukça şaşırtıcı ! Aksiyon, suç, drama kategorisinde yer alan dizi oldukça keyifli ve izlerken tüm duyguları birlikte yaşamanızı sağlıyor. Hareketliliğin oldukça yüksek olduğu yapımda drama konusuda oldukça etkiliyici bir şekilde hazırlanmış ayrıca izlerken hissettiğiniz eğlence ve keyif diziyi başarılı kılıyor. 2016 yılında başlayan yapımlar arasında mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.
[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Oyuncuları” ]

Lethal Weapon Dizi Oyuncuları


[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_gallery type=”image_grid” interval=”3″ images=”7184,7185,7186,7187,7188,7189,7190,7191″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self”][/vc_column][/vc_row]

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)