İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Legends of Tomorrow Dizi (2015 – )

Legends of Tomorrow Dizi (2015 – )

Legends of Tomorrow Dizi (2015 – )

Yaz 2015 sezonu yaklaşırken The CW en iddialı olduğu diziyi açıkladı, Legends of Tomorrow çekimleri tamamlanmak üzere olan dizi hakkında çok fazla bilgi verilmeyerek gizemini korumaya devam ediyor. The flash ve Arrow dizilerininde yayınlandığı ünlü kanal yeni kahramanı için kıyafetlerinin tasarımını aynı kişinin ve muhteşem bir kostüm ortaya çıkartığı biliyor.

Legends of Tomorrow Konusu

Kahramanlar tek başlarına yeterli olmayabilir dünyanın yeni kahramanlara ihtiyacı vardır. Geleceği görebilen, insanları mutlu etmeyi başarabilen, zamanda yolculuk yapabilen özelliklere sahip karakterlerin bir araya gelerek oluşturabileceği güç karşısında kötülerin işi zor olacaktır ancak kahramanlarımızın bir tuzağa düşürülerek yeni bir engellenemez tuzağa düşürülebilirler.

Legends of Tomorrow Dizi oyuncuları

Arthur Darvill

arthur darvill 2015

17 haziran 1982, Birmingham doğumlu oyuncu birçok dizide boy göstermiştir, İngilizlerin ünlü oyuncuları ve müzisyenleri arasında gösterilen oyuncu Doctor Who dizisinde aldığı rol ile yıldızı parlamıştı, en son ise Broadchurch dizisinde Rev. Paul Coates olarak aldığı rol ile dikat çekmişti…

Franz Drameh

fd

1993 londra doğumlu genç oyuncu rol aldığı bir çok ünlü film ile tanınıyor, İngiltere’nin genç ünlüler kategorisinde başarılı bir yere sahip olan karizmatik oyuncu daha önce Yarinin Sinirinda (2014), Uzaylilarin Safagi (2011) ve Öteki Dünya filmlerinde aldığı roller ile tanınmaktadır.

Victor Garber

Legends of Tomorrow dizi fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap