İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. ABC dizileri
  3. Kyle XY Dizi Konusu

Kyle XY Dizi Konusu

Kyle XY Dizi Konusu

Kyle XY Dizi Tanıtım

ABC family’nin 2006 yılında yayınladığı sıra dışı ve başarılı yapımlar arasında yer alan Kyle XY 3 sezonun ardından 2009 yılında final yapmıştır. Aile ile beraber izlenilebilecek bilim kurgu, komedi ve gizem kategorilerinin başarılı dizileri arasında yer alır. Yaratıcıları olarak Eric Bress ve J. Mackye Gruber iki isim yer alırken dizinin çekimleri Amerika ve Kanada’da yapılmıştır.

Kyle XY Konusu

Dizi ormanda uyanan Kyle isimli bir gencin ortaya çıkması ile başlar, ancak Kyle’ın normal bir genç bir genç değildir ve diğer insanlar tarafından bunun anlaşılması çok uzun sürmeyecektir. Onu ormanda bulan aile Trager’larla yaşamaya başlayan Kyle geçmişinin peşine düşünce olaylar gelişir. Perdeler aralandıkça yeni sorular ortaya çıkar ve dizi sürekli merak uyandıran akışını sürdürür.

Kyle XY Dizi Fragmanı

Kyle XY Dizi Oyuncuları

Matt Dallas – Kyle

Marguerite MacIntyre – Nicole Trager

Bruce Thomas – Stephen Trager

April Matson – Lori Trager

Jean-Luc Bilodeau – Josh Trager

Chris Olivero – Declan McDonough

Kirsten Prout – Amanda Bloom

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap