İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Krypton(Kripton) Dizi Konusu | İnceleme

Krypton(Kripton) Dizi Konusu | İnceleme

Krypton(Kripton) Dizi Konusu | İnceleme

Krypton dizisi şuana kadar toplamda 5 bölüm yayınlandı ve son zamanlarda çok fazla sevilmeye başladı. Dizinin yapımcısı Supergirl dizisi, The Flash ve Arrow’un yapımcılığını üstlendiği DC üstleniyor. Dizi Aksiyon, Macera, Dram ve Bilim kurgu türlerinde öne çıkıyor.

Krypton Dizi Konusu

Superman filminin öncesini konu edinen dizi ve ünlü kahramanın kökenlerine inecek yapım, dizinin konusu ana kahramanın büyük babasını merkeze alacak. Sürgünde olan El ailesi, Krypton gezegenine adalet ve umut getirecek. Seri, DC evreninin en güçlü süper kahramanın doğumundan önce gezegendeki büyük karmaşayı ve ailenin mücadelesini seyirci ile buluşturacak.

supergirl - Krypton(Kripton) Dizi Konusu | İnceleme
İlgili Yazı

Supergirl Konusu

Dizi her Çarşamba günleri orjinal dili ile yayınlanıyor. Dizinin yayınlanan tüm bölümleri toplamda 2 saat, aynı zamanda bölüm başı yaklaşık 40 dakika sürmekte. Eğer DC evreninin diğer film/dizilerini izlemişseniz muhtemelen seriye bayılacaksınız diziyi izlemenizi mutlaka öneririm.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap