İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Jericho Dizi 2016

Jericho Dizi 2016

Jericho Dizi 2016


Jericho Tanıtımı


ITV ekranlarında karşımıza çıkan yapım ingiliz dizileri arasnda yer alırken zamanın İngilteresinde…geçmektedir. Tarihi bir drama teması ile hazırlanan yapımın senaristi daha önce Doctor who içinde bölümler yazmış olan Steve Thompson tarafından hazırlanmıştır. Yönetmeni, Strays (2011), Cold Comfort (2014) ve Fault Lines (2008) yapımlarına imza atmış Robert McKillop bulunmaktadır. Dizinin ilk sezonunda 8 Bölüm yer almaktadır. Başrol oyuncuları Hans Matheson, Clarke Peters, Lorraine Ashbourne isimlerinden oluşmaktadır.


Jericho Konusu


Geçmişin vahşiliği, geleceğin medeniyeti. 1870’lerin Yorkshire’inde gecekondu hayatının popüler olduğu insanlar arasında saygı ve sevginin muhteşem olduğu bir dönemde insanlar kendilerine yeni bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Viyadük gölgesinde büyük bir çalışma ve azimle oluşturulan bu topluluk kendilerine yeni bir dünya inşa etmişlerdir.


Jericho Fragmanı
Jericho Dizi Oyuncuları


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap