Jericho Dizi 2016 Jericho Dizi 2016
Jericho Tanıtımı ITV ekranlarında karşımıza çıkan yapım ingiliz dizileri arasnda yer alırken zamanın İngilteresinde…geçmektedir. Tarihi bir drama teması ile hazırlanan yapımın senaristi daha önce... Jericho Dizi 2016

Jericho Tanıtımı


ITV ekranlarında karşımıza çıkan yapım ingiliz dizileri arasnda yer alırken zamanın İngilteresinde…geçmektedir. Tarihi bir drama teması ile hazırlanan yapımın senaristi daha önce Doctor who içinde bölümler yazmış olan Steve Thompson tarafından hazırlanmıştır. Yönetmeni, Strays (2011), Cold Comfort (2014) ve Fault Lines (2008) yapımlarına imza atmış Robert McKillop bulunmaktadır. Dizinin ilk sezonunda 8 Bölüm yer almaktadır. Başrol oyuncuları Hans Matheson, Clarke Peters, Lorraine Ashbourne isimlerinden oluşmaktadır.


Jericho Konusu


Geçmişin vahşiliği, geleceğin medeniyeti. 1870’lerin Yorkshire’inde gecekondu hayatının popüler olduğu insanlar arasında saygı ve sevginin muhteşem olduğu bir dönemde insanlar kendilerine yeni bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Viyadük gölgesinde büyük bir çalışma ve azimle oluşturulan bu topluluk kendilerine yeni bir dünya inşa etmişlerdir.


Jericho Fragmanı
Jericho Dizi Oyuncuları


Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.