İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Janet King Dizi Konusu

Janet King Dizi Konusu

Janet King Dizi Konusu

Janet King Dizi Tanıtım

Gerçek bir öyküden uyarlanılarak hazırlanmış olan Janet King ingiliz yapımcıların iş birliği ile avusturalya’da çekilmektedir.2014 Yılında çekildiği ilk sezonunda 8 bölüme yer verilirken büyük oranda beğeni toplamayı başarmış bir drama dizisidir.

Janet King Dizi Konusu

Janet King bir yıl aranın ardında geri döner bölge baş savcısı olan ve şehirde yaşanan büyük suçlar ve politik davalarda önemli kararlara imza atan güzel oyuncu Janet’ın bu sefer işleri dahada zorlaşmıştır. Çocuklarından dolayı görevine bir yıl ara vermiş savcı geri döndüğünde dengelerin değiştiğini görür politik baskıların yanlışta olsa kararları etkilediği bir sürece girildiğini fark etmesi işleri kızıştıracaktır çünkü her zaman en doğru kararı vermeyi tercih eder. Üst düzey bir kurmayın yargılanmasında büyük bir ceza almasını talep etmesi ölüm tehditlerine ve politik baskıların artmasına neden olacaktır.

Janet King Dizi Fragmanı

Janet King Dizi Oyuncuları

Marta Dusseldorp – Janet King

Damian Walshe-Howling – Owen Mitchell

Christopher Morris – Andy Campbell

Peter Kowitz – Tony Gillies

Ella Scott Lynch – Erin O’Shaughnessy

Hamish Michael – Richard Stirling

Andrea Demetriades – Lina Badir

Arama Terimleri: janet king 1 sezon 1 bölüm oyuncuları
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap