1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Iron Fist | Dizi İnceleme ve Tanıtımı

Iron Fist | Dizi İnceleme ve Tanıtımı

Iron Fist | Dizi İnceleme ve Tanıtımı

Marvel’in Iron Fist (Demir Yumruk), Netflix’in en yeni dizisi olarak izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Bu dizi,  Netflix’in yayınladığı Marvel yapımı olan DaredevilJessica Jones and Luke Cage dizilerinden sonra yayınlanan 4. dizisidir.

Demir yumruk dizisinin konusu, gücünü gerektiği ölçüde ve gerektiği yerde kullanan, aynı zamanda dövüş sanatlarında da çok yetenekli olan bir çizgi roman karakterinden esinlenmiştir.

Dizide, başrolü canlandıran Danny Rand, inanılmaz dövüş sanatları, becerileri ve Demir Yumruk olarak bilinen mistik bir güçle donatılmıştır. Demir yumruk gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır.

Dizide Demir Yumruğu canlandıran sarışın, mavi gözlü adam Danny Rand (Finn Jones, ölü bir ejderhanın erimiş kalbinden çekilen chi ile sarı ışıldayan yumruğunu şarj edebilen bir kahraman olarak izleyiciye tuhaf heyecanlar sunmaktadır.

Iron Fist İlk İzlenim

Dizide, başrolü canlandıran Danny Rand, inanılmaz dövüş sanatları, becerileri ve Demir Yumruk olarak bilinen mistik bir güçle donatılmıştır.

Incoming search terms:

  • deception dizi oyuncular
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)