İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Into the West Dizi Konusu

Into the West Dizi Konusu

Into the West Dizi Konusu

TNT için hazırlanmış olan en başarılı mini diziler arasında yer alan Into the West konusu ile dikkat çekmiş yapımlar arasında yer almaktadır. 2005 yılında hazırlanmış olan yapım 6 bölümden oluşuyor olsa da toplam 552 dakika sürmektedir. Mini bir dizi için 50 milyon dolar gibi ciddi bir miktar ayrılarak hazırlanmıştır.

Into the West Dizi Konusu

19. yüzyılda Amerika, Uçsuz bucaksız arazilerin bulunduğu yeni bir kıta, yeni bir dünya keşfedilmiştir. Bir tarafta büyük hayallerle Amerika’ya göç etmiş avrupalılar ve köleler diğer tarafta ise eski kıta sakinleri, bu zengin toprakların asıl sahipleri olan Kızıl dereli halkı topraklarına sonradan gelen beyaz halkın işgali ile karşılacaktır.

Başlangıçta sadece Amerika’nın doğu bölgesine, yani Virginia ve çevresine yerleşmiş olan beyaz adamlar 1820’li yıllardan ardından yeni hayallerin peşinde batıya, California adı verilen verimli topraklara göç etmeye başlar. Bu yeni göç hareketi beyaz insanlar ile yerlileri karşı karşıya getirecektir.

Into the West Dizi Fragmanı

Into the West Dizi Oyuncuları

Joseph M. Marshall – Old Indian

Irene Bedard – Margaret Light Shines Wheeler

Gil Birmingham – Older Dog Star

John Terry – Older Jacob Wheeler

Ricardo Andres – Artillery Major

Tonantzin Carmelo – Thunder Heart Woman

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap