1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Indian Summers – Dizi 2015

Indian Summers – Dizi 2015

Indian Summers – Dizi 2015

Indian Summers Dizi Tanıtım

İngilizlerin önemli dizi kanllarından bir tanesi olan Channel 4 için hazırlanmış olan Indian Summers 10 bölümden oluşan bir mini dizi olarak hazırlanmıştır. Hazırladığı mini dizileri ile tanınan kanal genellikle gerçekçi bilgi içerikler yapımlar ile tanıyor. 2015 yılında yayınladığı yapımında ise Hindistan kültürünü ve tarihi olayları anlatan bir dram yapımıdır.

Indian Summers Dizi Konusu

Kuzey Hindistan Himalayalar ve çay tarlalarının güzellikleri içerisinde geçen dizide İngiliz imparatorluğunun hükümdarlığının Hindastan’da zayıflamasının ardından ortaya çıkan olaylar inglizleri memnun etmeyecek olayların zeminini hazırlayacaktır, mandacılık altında kaynaklarını kullandığı zengin topraklar yeniden özgürlükleri için büyük bir mücadele içerisine girecek olsa da o dönemde İngilizlerin bölgede yaşamaya başlamaları ve ülkede önemli konumlara gelerek yerel insanlarla yakınlaşmış olması aşk, tutku ihtiras gibi olayların yaşanmasını sağlamıştır.

Indian Summers Dizi Fragmanı

Indian Summers Dizi Oyuncuları

Henry Lloyd-Hughes – Ralph Whelan

Nikesh Patel – Aafrin Dalal

Jemima West – Alice Whelan

Julie Walters – Cynthia Coffin

Craig Parkinson – Dougie Raworth

Rick Warden – Ronnie Keane

Fiona Glascott – Sarah Raworth

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap