1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Humans – Dizi 2015

Humans – Dizi 2015

Humans – Dizi 2015

Humans Dizi Tanıtım

Amerikan kanallarından AMC ‘nin haziran ayında ekranlara getirmeyi planladığı yeni dizisi Humans 28 Haziran tarihinde yayınlacak olan ilk bölümü ile ekranlara gelecek, ilk sezonu 8 bölümden oluşacak dizinin çekimleri tamamlandı ve gösterim tarihini beklemekte. Drama ve bilim kurgu alanında hazırlanan senaryosu ile dikkat çekici bir yapım ortaya çıkacak çekimlerini ise kanalın kendi stüdyosu olmakla birlikte ” American Movie Classics (AMC), Channel 4, Kudos Film and Television” üç isim dizi yapımlarını üstlendi.

Humans Dizi Konusu

Teknoloji önüne geçilemez sürekl gelişen bir bilim heran insanlığa ne katacağı bilinmiyor, robotların hayatlarımıza girmesi ile birçok iş açısından kolaylıklar sağlandı fabrikalar iş yerleri her yerde robot gücü kullanıyoruz peki bu robotları insanlaştırarak yardımcılar haline getirsek ? birçok özelliği ile insana benzetilerek hazırlanan robotlar birçok alanda kullanılmak üzere dizayn edilirler ve insanlara verilir ancak istedikleri başarıları elde edememeleri ve kontrolden çıkması durumları biraz karıştıracaktır.

Humans Dizi Fragmanı

Humans Dizi Oyuncuları

Eva-Jane Willis – Cafe Girl / … (8 Bölüm, 2015)

Emily Berrington – Niska (8 Bölüm, 2015)

Gemma Chan – Anita (8 Bölüm, 2015)

Pixie Davies – Sophie (8 Bölüm, 2015)

Jack Derges – Simon (8 Bölüm, 2015)

Sope Dirisu – Fred (8 Bölüm, 2015)

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (3)

Yapılan Yorumlar (3)

  1. İlginç bir dizi olduğu için izliyorum çok ilginç değil ancak vakti olanların takip edebileceği bir yapım

  2. dizi başladı ve ilk bölümü ile şunu söyleyebiliriz bir eksiklik var özellikle renk konusunda oldukça mat tonların kullanılması gözden kaçmıyor kalite yok itibarı bırakıyor, Almost human tarzında bölümler ilerledikçe net bir şeyler söyleyebiliriz

  3. Oldukça ilgi çekici bir konusu var son dönemde robot insan ilişkilerine yoğunlaşan filmlerin ardından dizilerde aynı konuyu görmek hoş.