İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. ABC dizileri
  3. Hiding – Dizi 2015

Hiding – Dizi 2015

Hiding – Dizi 2015

Hiding Dizi Tanıtım

ABC ekranlarında yayınlanan Hidding kanalın reyting oranı en düşük yapımlarından bir tanesi 2015 yılında başlayan ancak başarı elde edemeyen diziler arasında yerini aldı çekimlerinin Avusturalya’da yapıldığı yapımın ilk sezonunda 8 bölüme yer verilirken çekimlerini “Playmaker Media” yapıyor ve senaryosunu Matt Ford hazırlıyor.

Hiding Dizi Konusu

Eğer işinizi, yaşadığınız yerini, kimliğinizi değiştirme şansı verilse ancak sonsuza kadarda uğraşmanız gereken bir görevi verilse tercih eder misiniz ? ve bu olay var olan her şeyinizi kaybetmenize sebep olabilir ailenizi, sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızı geride bırakmanız gerekir. Lincoln Swift, istemese de bu olayı yaşamak zorunda kalır şahit olduğu bir olayda gizli tanıklık yapması ve can güvenliği nedeniyle tanık koruma adı altında ölmüş gösterilir ve yeni bir kimlik yeni bir hayata başlaması gerekir.

Hiding Dizi Fragmanı

Hiding Dizi Oyuncuları

James Stewart – Lincoln Swift

Kate Jenkinson – Maree Quigg

Lincoln Younes – Mitchell Quigg

Olivia DeJonge – Shaneen Quigg

Stephen Curry – John Pinder

Kim Gyngell – Warwick Darmody

Nathan Page – Kosta Krilich

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap