İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Heroes Dizi Konusu

Heroes Dizi Konusu

Heroes Dizi Konusu

Yabancı dizlerin ülkemize girişleri Lost ile başlamış ve popüler hale gelmiştir. Bunu takiben Heros en çok izlenen efsane diziler arasında yerini almıştı. Heroes Türkçe anlamı kahramanlar olan dizi konusu ile bir fantastik yaşam tarzını ele almıştır. 2006-2010 yıllarında ekranlarda kalan dizi 4 sezon sürmüştür ancak yeniden başlayacak tartışmaları yapılıyor günümüze uyarlanmış şekilde yeniden ekranlarda görebiliriz.

Heroes Dizi Konusu

Amerikan televizyonlarında büyük bir heyecan yaratmış olan Heroes, alıştığınız süper kahramanları unutun çünkü bu dizideki kahramanlarımız sıradan insanlarken özel güçlere sahip olan karakterlerdir. Dolayısıyla süper kahramanlığa dair farklı bir bakış açısına, ilginç karakterlere ve sürükleyici bir hikayeye sahip.

Kahramanlarımız yeni gelişen özel güçlerinin hayatlarına etkisiyle mücadele etmeye, bu güçlerin nasıl olduğunu anlamaya ve nedenini öğrenmeye çalışırken, onları teker teker bir araya getirecek büyük resim de aydınlanacak. Bedenini hızlı bir şekilde yenileyen, geleceği resimlere aktaran, zaman ve uzay içinde hareket edebilen birçok farklı özel yeteneklere sahip insanların kaderi dünyanın kaderini belirleyecektir.

Heroes Dizi Yorumu

Efsane diziler arasında yerini alan Heroes yıllar geçmiş olsa’da eskimeyen diziler arasında eğer yabancı dizileri izlemeye yeni başladıysanız kaçırmamanız gereken muhteşem yapıtlardan bir tanesidir öncelikle klasiklerle başlamanızı öneririm

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap