Hemlock Grove Dizi Konusu Hemlock Grove Dizi Konusu
4
Hemlock Grove Dizi Tanıtımı Netflix’in kurt adam dizisi olarak bilinen yapım 2013 yılında yayınlanmış ve büyük izlenme oranlarına sahip olan yapımlar arasında yer alıyor.... Hemlock Grove Dizi Konusu

Hemlock Grove Dizi Tanıtımı


Netflix’in kurt adam dizisi olarak bilinen yapım 2013 yılında yayınlanmış ve büyük izlenme oranlarına sahip olan yapımlar arasında yer alıyor. Tür olarak korku, gizem ve trajedi kategorisinde yer alan yapımın baş yönetmeni David Straiton ve senaristi, yaratıcıları olarak tanımlanan Brian McGreevy ve Lee Shipman isimleridir. Başrol oyuncuları, Famke Janssen, Landon Liboiron, Bill Skarsgård yer alırken birçok oyuncunun yıldızı Hemlock Grove ile yükselmeye başlamış farklı yapımlarda rol almaya başlamışlardır. Her bir sezonunda 46 dakikadan oluşan 10 Bölüm yer almaktadır. Sadece ilk sezonunda 13 bölüm yer almıştır. Hemlock Grove Türkçe anlamı net bir şey ifade etmezken zehirli koruluk olarak genel bir anlam çıkartılabilir.


Hemlock Grove Dizi Konusu


Godfrey tesislerinde bulunan parçalanmış bir kız bedeniyle başlayan cinayetler dizisi Pennsylvania’nın steel kasabasında çıkan canvar hikayelerini yeniden gündeme getirir. Eski çelik fabrikasının sahiplerinin bu alanda biyolojik deneyler yaptığı bir tesisinin olduğu inancı bulunmaktadır. Cinayetin baş şüphelisi bir çingene çocuk gibi gösterilse de yerel halk bir kurt adam tarafından yapıldığına inanmaya başlar. Cesette bulunan izler vahşi bir şey tarafından öldürüldüğünü göstermektedir. Ancak bunu yapabilecek bir hayvan türü bulunmadığı için cinayetin olağan üstü bir canlı tarafından gerçekleştirilmiş olabileceği ihtimali artar. Cinayetin araştırılmaya başlamasıyla Hemlock Grove’un gizemi ortaya çıkmaya başlayacaktır.


Hemlock Grove Dizi Fragmanı
Hemlock Grove Dizi OyuncularıYıllar boyunca gizli yaşayan kurt adamlar bir cinayet soruşturmasıyla açığa çıkmaya başlar
  • Akıcı bir senaryo
  • Gizem ve dedektif olması
  • Olay dizelerinin karmaşası

7 of 10

7 of 10

7 of 10

7 of 10

7 of 10

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.