İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Hayat Mucizelere Gebe Dizi 2015

Hayat Mucizelere Gebe Dizi 2015

Hayat Mucizelere Gebe Dizi 2015


Hayat Mucizelere Gebe Dizi Tanıtımı


Kanal D ekranlarına yeni bir uyarlama dizi geliyor. 2014 yılında Amerika’da başlamış olan yapım Jane The Virgin dizisnden uyarlanılarak hazırlanmış olan Hayat Mucizelere Gebe konusu ile dikkat çekiyor. 2015 yılının sonlarında ekrana gelecek olan yapımın çalışmaları bir 2015 yılının ortalarında başlamıştı ancak resmi bir açıklama yapılmadı. Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalmış olan Hande Ataizi’nin yeni dizisi olarak karşımıza çıkıyor. MedYapım, Fatih Aksoy tarafından üstlenilen dizinin yönetmeni Kerem Altuğ olurken dizi senaryosu Meryem Gür tarafından düzenlendi.

Hayat Mucizelere Gebe Dizi Konusu


İnci, tek hayali lan öğretmenlik için atamaları beklerken sıradan bir muayene için gittiği jinekolog tarafından yanlışlıkla yapılan suni döllemeyle hamile kalır. Üstelik kullanılan numuneler çalıştığı otelin sahibi Engin Akarcalı’ya aittir ve kanser tedavisi görmüş genç adamın baba olabilmek için denemek zorunda olduğu son şansıdır. Bu olay İnci için olduğu kadar, annesi Süheyla, anneannesi Esma, evlenmek üzere olduğu komiser Serhat için de çaresiz kalacakları ilginç bir olaydır. İnci zamanla bu şekilde hamile kalmasının bir tesadüf değilde mucize olduğuna inanmaya başlar. Evlenmek üzere olduğu nişanlısı ve dinine bağlı tutucu annesi ne kadar bu olaya karşı çıksa da İnci bebek için alınacak en iyi kararı vermek ister. Ancak çevresindeki insanlara bekaretini koruduğu halde nasıl hamile olduğunu açıklamak düşündüğünden daha zor olacaktır.

Hayat Mucizelere Gebe Dizi Fragmanı
Hayat Mucizelere Gebe Dizi Hakkında


Hayat Mucizelere Gebe Hangi gün ?
Kanal D ekranlarında her Pazar 20:00’da ekranlarda olacaktır.

Hayat Mucizelere Gebe ne zaman başlıyor ?
Kanal D ekralarında başlayacak dizinin Aralık ayında başlaması planlanıyor. Birçok bölümünün çekimlerinin tamamlandığı aktarılan dizinin çekimleri hala devam ediyor.
Hayat Mucizelere Gebe İnci Kimdir ?
Kara Para Aşk dizisinde aldığı Demet rolü ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başlayan güzel oyuncunun gerçek ismi Damla Colbay, Dizinin başrollerinde hamile kızımızı canlandıracak.

Hayat Mucizelere Gebe Dizi Oyuncuları

Arama Terimleri: dizi hayat mucizelere gebe izle
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap