1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Halt and Catch Fire – Dizi 2014

Halt and Catch Fire – Dizi 2014

Halt and Catch Fire – Dizi 2014

Halt and Catch Fire Dizi Tanıtım

AMC ekranlarının sevilen ve büyük bir başarı elde etmiş dizileri arasında yer alan Halt and Catch Fire ilk sezonuna 2014 yılında başladı ve büyük bir reyting oranı yakalayarak amc kanalının en iyi dizisi olmayı başardı. Yapımcıları drama konusunda başarılı olan iki isim “Christopher Cantwell ve Christopher C. Rogers” üstlendi, 40-60 dakikadan oluşan bölümlerin çekimlerini ise kanalın kendi stüdyosu olan ” AMC Studios ” üstleniyor.

Halt and Catch Fire Konusu

1980’’li yılların başlarında bilgisayarın ortaya çıkarak patlama yaşandığı dönemi anlatıyor ve o dönemin yeni icatları direkt olarak o dönemin büyük şirketleriyle karşı karşıya kalan akıllı ve önsezili bir mühendisin gözünden anlatılıyor. Şirketlerin uzman ve kişisel ortaklıkları, açgözlülük ve egoyla zorlu bir duruma gelirken, Teksas’’ta bulunan Silikon Vadisi’nin değişen kültürünü de anlatıyor.

Halt and Catch Fire Dizi Fragmanı

Halt and Catch Fire Dizi Oyunları

Lee Pace – Joe MacMillan

Scoot McNairy – Gordon Clark

Mackenzie Davis – Cameron Howe

Kerry Bishé – Donna Clark

Toby Huss – John Bosworth

August Emerson – Malcolm Levitan

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)