1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Grandfathered Dizi (2015)

Grandfathered Dizi (2015)

Grandfathered Dizi (2015)

Fox komedi dizileri arasında en neşeli dizisi olacak gibi gözüken Grandfathered konusu ve sempatik oyuncuları ile dikkat çekici bir hale geliyor, 2015 yaz döneminde yayınlanacak olan dizinin 1. sezon hazırlıkları tamamlanmış durumda ve izleyicilerle buluşacağı tarihi bekliyor.

Grandfathered Fragmanı

Grandfathered Konusu

Sorumsuz bir baba yıllarca eski eşi ve çocuğunun ne yaptığından dahi habersizken bir anda hayatında önemli farklılıklar yaşanacaktır. Ünlü bir restorana sahip Jimmy Martino oğlunun birgün yanına gelerek onun büyük baba olduğunu ve yakın zamanda bir işe başlayacağını çocuğuna bakması için başka kimseyi tanımadığını belirterek Büyük babasına getirmesi tüm hayatını değiştirecektir.

Kendi çocuğuna dahi babalık yapamayan Jimmy şimdi ne yapacağını düşünürken eski eşine gider ancak bu sorumluluktan kurtulamaz şuan işletmesi gereken ünlü bir restoran ve bakıcılık yapacağı torunu vardır. Neşeli sahnelere ve senaryo’ya sahip dizi başarılı bir komedi olacak gibi duruyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)

Yapılan Yorumlar (0)

  1. Abi dizi çok iyiydi ya bir daha gelme böylesi