İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Graceland – Dizi 2013

Graceland – Dizi 2013

Graceland – Dizi 2013

Graceland Dizi Tanıtım

USA ekranlarının ünlü dizisi 2013 yılında yayınlanmaya başladığı ilk bölümleri ile büyük bir ilgi toplamayı başarmış ve aksiyon, suç , drama alanında kanalın vazgeçilmez dizileri arasına girmeyi başarmıştır. Senaryosunu Jeff Eastin hazırladığı yapımın çekimleri ise Amerika’da Fox Tlevizyon stüdyolarında gerçekleştiriliyor.

Graceland Dizi Konusu

White Collar dizisinin yaratıcısının hazırladığı ve USA Network’te yayınlanan bir drama dizisi Güney Kaliforniya’da denize yakın bir eve uyuşturucu nedeniyle el konulmuş ve ev, bir grup özel ajanın yaşaması için dizayn edilmiştir. FBI, Uyuşturucu ve Sınır Koymadan’dan ajanlar burada sıradan bir yaşamları varmış gibi yaşamakta ve gizli görevlerini yürütmektedirler. Bu ajanlardan Donnie, iş üstündeyken çıkan bir problemden dolayı vuruluyor ve dizi, onun yerine yeni bir ajanın atanması ile başlıyor.

Mike Warren, FBI akademiden yeni mezun olmuş bir ajandır. Akademiyi 1. olarak bitirmiş bir ajan olarak Başkent’e atama beklerken kendini bu evde buluyor ve dünyanın umduğundan daha farklı bir yer olduğunu anlıyor. Bu yeni dünyada herkesin bir sırrı var ve yalanlar görevleri nedeniyle bir yaşam biçimi olmuş durumda.

Graceland Dizi Fragmanı

Graceland Dizi Oyuncuları

Daniel Sunjata – Paul Briggs

Aaron Tveit – Mike Warren

Vanessa Ferlito – Catherine ‘Charlie’ DeMarco

Brandon Jay McLaren – Dale Jakes

Manny Montana – Joe ‘Johnny’ Tuturro

Serinda Swan – Paige Arkin

Jonathan Rodriguez – Gang Member

Yorumlar (0)