1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Good Witch – Dizi 2015

Good Witch – Dizi 2015

Good Witch – Dizi 2015

Good Witch Dizi Tanıtım

Amerika’nın orta halli kanallarından bir tanesi olan “Hallmark CHANNEL” kanalının büyük umutlarla hazırlamış olduğu dizisi Good Witch ekranlara gelmesi ile kanalın reytinglerini artırmayı başardı. Yaptıkları yatırımların karşılığını alan kanal yeni projeler içinde girişimlerde bulunarak ilerleyen zamanlarda ismini daha sık duyacağız gibi, Fantastik, dram ve komedi alanında izleyicileriyle buluşan yapımın ilk sezonu ise 8 bölümden oluştu.

Good Witch Konusu

Bir gizem hikayesi, Cassandra çok güzel bir kadındır, ancak güzelliğini karanlığınından alan gizemli peri eski evine dönme kararı alarak macera başlar. Terk edilmiş evinin bulunduğu kasabadan giderken insanlar onu cadı olarak adlandırması döndüğünde insanları ikiye ayıracaktır, bir kısmı korktuğu için Cassandra’yı kasabada istemeyecektir ama büyük bir kısmı sevimli iyi bir insan olduğunu düşünerek kalması yönünde gereken herşeyi yapacaktır.

Good Witch Dizi Fragmanı

Good Witch Dizi Oyuncuları

Catherine Bell – Cassie Nightingale

Bailee Madison – Grace Russell

James Denton – Dr. Sam Radford

Catherine Disher – Martha Tinsdale

Anthony Lemke – Ryan Elliott

Rhys Matthew Bond – Nick Radford

Dan Jeannotte – Brandon

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)