İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Good Witch Konusu

Good Witch Konusu

Good Witch Konusu

Amerika’nın orta halli kanallarından bir tanesi olan “Hallmark CHANNEL” kanalının büyük umutlarla hazırlanan dizi Good Witch ekranlara gelmesi ile kanalın reytinglerini artırmayı başardı.

Yaptıkları yatırımların karşılığını alan kanal yeni projeler içinde girişimlerde bulunarak ilerleyen zamanlarda ismini daha sık duyacağız gibi.

Fantastik, dram ve komedi alanında izleyicileriyle buluşan yapımın ilk sezonu ise 8 bölümden oluştu.

Good Witch Konusu

Bir gizem hikayesi, Cassandra çok güzel bir kadındır, ancak güzelliğini karanlığınından alan gizemli peri eski evine dönme kararı alarak macera başlar.

Terk edilmiş evinin bulunduğu kasabadan giderken insanlar onu cadı olarak adlandırması döndüğünde insanları ikiye ayıracaktır.

Bir kısmı korktuğu için Cassandra’yı kasabada istemeyecektir ama büyük bir kısmı sevimli iyi bir insan olduğunu düşünerek kalması yönünde gereken her şeyi yapacaktır.

Good Witch Dizi Fragmanı

Good Witch Dizi Oyuncuları

Catherine Bell – Cassie Nightingale, Bailee Madison – Grace Russell, James Denton – Dr. Sam Radford, Catherine Disher – Martha Tinsdale, Anthony Lemke – Ryan Elliott, Rhys Matthew Bond – Nick Radford, Dan Jeannotte – Brandon

Arama Terimleri: Amerikan dizisi good witch nin oyuncuları, Good witch amerikan oyuncuları, good witch konusu, Good witch oyuncuları amerikan

Yorumlar (0)