İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Glue – Dizi 2014

Glue – Dizi 2014

Glue – Dizi 2014

Dizi Tanıtım

E4 ekranlarının 2014 yılında başarı elde ettiği yapımlarından Glue bir mini dizi olarak 8 bölümden oluşuyor. İngilizlerin hazırlamış olduğu ilk bölümleri ile izleyicilerin ilgisini çekmeyi denese de istediği reytingi yakalayamadı ve bir sezondan oluşan bir yapım haline getirildi, yönetmenliğini ve yazarlığını Jack Thorne üstlendi.

Glue Dizi Konusu

İngilterenin küçük bir kasabasında insanlar tarım yaparak ve yarış atları getiştirerek geçimlerini sağlamaktadır, başlangıçta sakin ve insanların kendi hallerinde bir şeyler yaptığı kasabada gençlerin canları sıkıldığı için kendilerine tehlikeli oyunlar üretmesi büyük bir sorunun başlangıcı olacaktır. Ormana bıraktıkları tavukları ilk öldürenin kazandığı bir oyun gün geçtiçe tehlikeli bir hale gelirken içlerinden bir gencin traktöre bağlı cesedenin bulunması ile bir cinayet soruşturmasının içerisine gireceklerdir. Öldürülen genç oynadıkları bir oyunun kurbanımı yoksa başka biri tarafından mı öldürüğü büyük bir gizemdir.

Glue Dizi Fragmanı

Glue Dizi Oyuncuları

Yasmin Paige – Ruth Rosen

Jordan Stephens – Rob Kendle

Billy Howle – James Warwick

Charlotte Spencer – Tina Fallon

Jessie Cave – Annie Maddocks

Callum Turner – Eli Bray

Faye Marsay – Janine Riley

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap