Glue – Dizi 2014 Glue – Dizi 2014
Dizi Tanıtım E4 ekranlarının 2014 yılında başarı elde ettiği yapımlarından Glue bir mini dizi olarak 8 bölümden oluşuyor. İngilizlerin hazırlamış olduğu ilk bölümleri ile... Glue – Dizi 2014

Dizi Tanıtım

E4 ekranlarının 2014 yılında başarı elde ettiği yapımlarından Glue bir mini dizi olarak 8 bölümden oluşuyor. İngilizlerin hazırlamış olduğu ilk bölümleri ile izleyicilerin ilgisini çekmeyi denese de istediği reytingi yakalayamadı ve bir sezondan oluşan bir yapım haline getirildi, yönetmenliğini ve yazarlığını Jack Thorne üstlendi.

Glue Dizi Konusu

İngilterenin küçük bir kasabasında insanlar tarım yaparak ve yarış atları getiştirerek geçimlerini sağlamaktadır, başlangıçta sakin ve insanların kendi hallerinde bir şeyler yaptığı kasabada gençlerin canları sıkıldığı için kendilerine tehlikeli oyunlar üretmesi büyük bir sorunun başlangıcı olacaktır. Ormana bıraktıkları tavukları ilk öldürenin kazandığı bir oyun gün geçtiçe tehlikeli bir hale gelirken içlerinden bir gencin traktöre bağlı cesedenin bulunması ile bir cinayet soruşturmasının içerisine gireceklerdir. Öldürülen genç oynadıkları bir oyunun kurbanımı yoksa başka biri tarafından mı öldürüğü büyük bir gizemdir.

Glue Dizi Fragmanı

Glue Dizi Oyuncuları

Yasmin Paige – Ruth Rosen

Jordan Stephens – Rob Kendle

Billy Howle – James Warwick

Charlotte Spencer – Tina Fallon

Jessie Cave – Annie Maddocks

Callum Turner – Eli Bray

Faye Marsay – Janine Riley

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.