İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Glow Konusu ve oyuncuları 2017 Netflix

Glow Konusu ve oyuncuları 2017 Netflix

Glow Konusu ve oyuncuları 2017 Netflix

Netflix’den yeni bir dizi Glow konusu ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Orijinal dizileri ile dikkat çeken internet kanalı tüm bölümleri aynı gün yayınlayarak büyükte ilgi çekerken yeni komedi, drama dizisini 23 Haziranda yayınlıyor. Yaz tatilinin gelmesiyle diziler sezon finali yaparken gözler yeni dizilerde şuana kadar konusu ile çok ilgimizi çeken diziler göremedik ancak Glow kült dizi severler için oldukça eğlenceli olacak gibi duruyor. Yapımın ilk sezonun 10 bölüm yer alıyor. Dizinin senaristi, yaratıcısı konumunda Liz Flahive bulunurken daha önce Homeland ve Nurse Jackie dizilerinde senaryolar hazırlamıştı. Başrol oyuncuları Betty Gilpin, Kimmy Gatewood, Alison Brie isimleri başta olmak üzere birçok isim dizinin ana karakteri olarak rol alacaktır.
Glow Konusu
Kişisel ve mesleki hayatında başarı gösterememiş bir grup kadın güreş organizasyonuna katılır. Banka hesabında 83 dolar bulunan, iş hayatında başarı gösteremeyen bir kadın sıra dışı organizasyonu duyar ve şansını denemek ister.  Glow (gorgeous ladies of wrestling) muhteşem kadın güreşçiler ekibinin elemelerine katılır. Amaçları Amerikan güreçilerinin seksi kadın versiyonunu hazırlamaktır ancak katılımcı kadınlar oldukça sıradandır. Öncelikle iyi bir eğitimden geçerek güreşi şova dönüştürmeleri gerekmektedir.
Glow Dizi Fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap