İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Glitch Dizi Konusu

Glitch Dizi Konusu

Glitch Dizi Konusu


Glitch Dizi Tanıtım

ABC Avustralya 2015 yaz ekranlarının yeni dizisi Glitch büyük umutlarla hazırlanmış olmasa da 9 Temmuz tarihinde yayınlanan ilk bölümün ardından beklenilenden fazla ilgi görmesi diziyi daha çok ön plana çıkartmayı başardı. Dizi yönetmenliğinde ise Emma Freeman yer alırken senaryosunu, yaratıcıları rolünü Tony Ayres, Louise Fox, Adam Hill üstleniyor. Oldukça geniş oyuncu ve çekim ekibine sahip dizinin ilk sezonunda sadece 6 bölüm alıyorken drama kategorisinde başarılı sayılabilecek yapımlar arasına girmeyi başardı. Glitch başrol oyunculuğunda ise dik (2011), Ultra Mega Süper Kahraman (2010) ve Shock (2010) yapımlarından tanıdığımız Patrick Brammall yer alıyor.


Glitch Dizi Konusu

James Hayes küçük ve sakin bir kasabada polis memuru iken bir anda sağlıklı hiçbir problemi olmayan 6 kişinin gizemli bir şekilde ölmesiyle ortalık karışacaktır. Bu insanların kim oldukları veya nasıl öldükleri bilinmezken içinden çıkılmaz bir davaya döner James bu işin içinde sıra dışı bir olay olduğunu fark etmiş olsa da hiç bir sonuç elde edemez ancak bu insanlar arasında çözülememiş bir bağlantı vardır. Aradan geçen birkaç yılın ardından James ofisine gittiğinde ise işler daha karmaşık bir hal alır çünkü bu 6 kişi geri dönmüştür ama hiçbir şey hatırlamıyorlar…


Glitch DiziFragmanıGlitch Dizi Oyuncuları
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap