1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Game Of Thrones 7. Sezon İnternetten Nereden İzlenir

Game Of Thrones 7. Sezon İnternetten Nereden İzlenir

Game Of Thrones 7. Sezon İnternetten Nereden İzlenir

Dünyanın en popüler dizisi 16 Temmuz’da ilk bölümüyle başlıyor. Türkiye saatiyle dizinin yeni bölümü 16’sının bittiği gece ayın 17’si saat 05:00 civarında yayınlanacak yani diziyi Temmuz 17 sabahı internetten izleyebileceksiniz. Digitürk gibi ücretli platformlardan takip edecek olanlar ise 17 Temmuz akşamı izleyebilecekler. Büyük bir fan kitlesi sabırsız bir şekilde dizinin yeni bölümünü izlemek isteyecektir. Eğer sizde sabırsız insanlar arasında yer alıyorsanız https://altyazilidizi.com/dizi/game-of-thrones adresinden izleyebilirsiniz.

Game of thrones 7. sezon hakkında bilmeniz gerekenler

  • Yapılan açıklamalara göre dizinin 7. sezonunda hazırlanan bölümler şuana kadar en fazla bütçe ayrılarak hazırlanmış bölümler. Şuana kadar izlediğiniz savaş sahneleri bu sezon yayınlanacak olan sahnelere oranla çok basit kalacağı açıklandı. Yani bölümler her açıdan birer film gibi çekildi.
  • İlk üç bölümün ismi Dragonstone, Stormborn ve The Queen’s Justice olarak açıklandı.  İlk bölümde Jon’un kuzeyi savunma hattını oluşturmasını ve Khaalesi’nin evine dönüşünü izleyeceğiz. İkinci bölüm, Daenerys beklenmedik biri tarafından ziyaret edilir. Tyrion ise Westeros’un fethini planlamaktadır.
  • 7. sezonda toplam 13 bölüm yer alıyor ve toplam 15 saat 7. sezon izleyeceğiz. Bölümler yaklaşık 50 dakika olarak hazırlandı ancak final bölümü şuana kadar ki en uzun bölüm olarak yayınlanacak ve 82 dakika sürecektir.
  • Yeni sezonda diğer dizi ve filmlerden tanıdığımız yüzleri göreceğiz. Dizi hakkında detay verilmemesi için rol alan çoğu oyuncu henüz açıklanmamış olsa da birçok kişinin yaptığı paylaşımlarla ünlü isimler göreceğimizi biliyoruz.
  • Game of thrones 8. sezonda bitecek mi? Dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor ancak önümüzdeki yıl final yapılacağı biliniyor ancak George RR Martin finalin ardından dizinin bitmeyebileceğini açıkladı. Şuan 5 farklı senaryo üzerinde çalıştıklarını 8. sezonda şuan işlenen konunun final yapacağını ancak dizinin devam edebileceğini söyledi.

Taht oyunları olarak bilinen dizi hemen hemen herkes tarafından duyulmuştur. Türkiye’de izleyen sayısı ise resmi olmayan rakamlara göre 1 milyondan fazla olarak biliniyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap