İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Friends Dizi Konusu ve Yorumu

Friends Dizi Konusu ve Yorumu

Friends Dizi Konusu ve Yorumu

236 Bölümü bulunuyor.

Friends Dizi Konusu

Manhattan’da yaşayan 20-30’lu yaş gruplarındaki arkadaşların hikayelerini anlatmaktadır. Sitcom dizBitmiş efsane diziler kuşağının ilk sıralarında yer alan Friends hemen hemen en az ismini bir kez duyduğunuz bir yapımdır. Bitmiş olmasına rağmen bazı kablolu kanallarda yayınlanmaya devam ediyor. Konu işleyişi, insanları eğlendirmesi, gerçekten yaşanmış veya başınıza gelebilecek konuların ince bir şekilde işlendiği başarılı bir yapım olarak 1994-2004 yılları arasında yayınlandı. Türkçe adı Sıkı Dost olarak bilinen yapımın yönetmeni 55 bölümde dizinin başında duran Gary Halvorson olarak öne çıkarken, senaristi David Crane ve Marta Kauffman tarafından hazırlandı. Bu isimlere onlarca farklı senarist ve yönetmende yardımcı oldu. Dizinin toplam isi olarak bilinen yapım genellikle gençlik yıllarında insanların başına gelen komik olayları işlemektedir. Arkadaşların sevgilileri, eğlence hayatları, aşk hayatları gibi çeşitli konulara odaklanan yapım, insanlara gerçekliğe farklı bir açıdan baktıklarında aslında komik ve eğlenceli bir yaşamın olduğunu göstermeyi hedeflemektedir.
https://www.youtube.com/watc

Friends Dizi Fragmanıh?v=hDNNmeeJs1Q

Friends Dizi Yorumu

Yabancı dizi izlemeye başlayan ve komedi dizisi arayan her izleyicinin mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanesi, dizinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen güncel dizilerden neredeyse hiçbiri yerini dolduramıyor. Yaklaşık 15 yıl önceye ait bir yapım olsa da konu ve işleyiş açısından genel konulara hitap ettiği için farkı hissetmiyorsunuz. İMDB üzerinde 9.0 puan yapım bu puanı fazlasıyla hak ediyor ve izlenmesi gereken diziler arasında diyoruz. İnternette bulmakta zorluk çekiyorsanız Friends izle adresinden tüm bölümlere ulaşabilirsiniz.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap