1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Frequency Dizi Konusu

Frequency Dizi Konusu

Frequency Dizi Konusu


Frequency Dizi Tanıtımı


The CW 2016-2017 sezonu için sipariş verdiği iddialı yapım frequency daha önce 2000 yılında film olarak ekranlara gelmişti. Fantastik bir dedektiflik olarak hazırlanan proje 20 Eylül 2016 tarihinde izleyicileriyle buluşmaya hazır. Senaristi, Supernatural dizisinden tanıdığımız Jeremy Carver olurken, yönetmeni, Brad Anderson oldu ve prodüksiyon ekinde Toby Emmerich (“The Notebook”), John Rickard (“Horrible Bosses”), Dan Lin (“The LEGO™ Movie,” “Sherlock Holmes”) gibi önemli yapımlara imza atmış ünlü isimlerden oluşuyor. Başrollerde ise Riley Smith (“Nashville,” “True Blood”), Mekhi Phifer (“ER,” “8 Mile”), Peyton List (“The Flash, “Mad Men”), Lenny Jacobson (“Nurse Jackie”), Anthony Ruivivar (“Third Watch”), Devin Kelley (“Chernobyl Diaries”), Daniel Bonjour (“The Walking Dead”) birçok diziden tanıdğımız yüzler rol alıyor.

Frequency Dizi Konusu


Henüz sekiz yaşındayken babasını kaybeden ve annesiyle büyüyen kariyerinde başarılı bir kadın, erkek arkadaşıyla evlenme kararı aldığı bir gece garajının üzerine yıldırım düşer. Küçük bir kızken babasıyla beraber saatler geçirdiği eski radyonun çalıştığını fark edince kontrol etmeye gider. Radyonun diğer tarafında bir kişinin olduğunu fark eder ve konuşmaya başlar bir süre sonra konuştuğu kişinin 1996 yılında ölen babası olduğunu fark eder ve tüm hayatı değişecektir. Geçmişte bulunan babasını uyararak hayatını kurtarır ancak babasız geçirdiği 20 yıllık zaman dilimi ve hatırladığı yaşamı değişerek yeni anılar ve olaylar değişecektir.

Diğer taraftan 1996 yılına kadar kayıp insanlar ve cinayetlerle ilgili bir davayı almaya hazırlanan güzel dedektif kelebek etkisiyle değişen tarih cetvelinde öldürülen insanların günümüze kadar devam ettiğini öğrenir zamanı değiştirmeden önce hayatta olan annesininde 1997’de kaybolan insanlar arasına eklenmesi olayları daha karmaşık bir hale getirecektir. Katil babası mı yoksa geçmişte babasının engellediği bir kişi mi ? tarihi yeniden düzeltmek için kendinden başka kimseye güvenemezsin…

Frequency Dizi Fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=BL8Rl2n2C6Y

Frequency Dizi Oyuncuları


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Dizideki peyton list ana fotodaki oyunculardaki peyton farklı bir oyuncu