1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Fortitude Dizi Konusu

Fortitude Dizi Konusu

Fortitude Dizi Konusu

Fortitude, 2015 yılının en ilginç dizilerinden biri olmuştur. Dram, gizem ve trajedi konusunda güzel bir diziye imza atmışlardır. Uzun yıllar yönetmenlik hayatına ara vermiş olan Simon Donald on yıl sonra yeni dizisi Fortitude ile geri döndü ünlü yönetmenin aksine dizide önemli oyuncularda yer alıyor, Richard Dormer, Sofie Gråbøl, Verónica Echegui kadrolara bakıldığında İngilizlerin diziyi ne kadar ciddiye aldıkları gözüküyor ve başarılı bir dizi konusu ile’de izlemeye devam edeceğiz gibi duruyor.

Fortitude Dizi Konusu

Fortitude, Dünyada eşi benzeri olmayan bir yerdir. DCI Morton ise bu yerin sevilen ve iyi karakterli bir dedektifidir, bölgenin polis şefinin öldürülmesiyle bir anda kendisini soruşturmanın içinde bulacaktır. Profesör Stoddart ise ünlü bir İngiliz bilim adamıdır biyoloji alanında birçok araştırma yapmıştır. Hildur Odegard bölge yönetiminde önemli haklara sahip bir devlet çalışanıdır ve Henry Tyson, ölümüne haftalar kalmış bir doğa fotoğrafçısıdır. Dünyanın en sakin, huzur dolu ve barışçıl bu bölgesinde hiç bir suç işlenmemiştir ve suç oranının olmamasıyla bilinirken gizemli bir şekilde her şey alt üst olur.

Fortitude Dizi Yorumu

Sıradışı konusu ile güzel bir dizi ortaya çıkmış özellikle klasik dizilerden sıkılanlar ve farklı konularda diziler görmek isteyenlerin kaçırmaması gerekir. İlk bölümleri biraz ağır geçiyor olsada pilot bölümler oldukları hatırlatmak isterim, her yeni bölümünde dahada heycanlı bir hal alacaktır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)