1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Flash Forward Dizi Konusu

Flash Forward Dizi Konusu

Flash Forward Dizi Konusu

Yazar ve Yönetmenliğini Brannon Braga ve David S. Goyer yaptığı 2009 yılında başlamış olan dizi ekranlarda bir sezon kalmayı başarmıştır. Dram , gizem ve bilim kurgu alanında başarılı yapımlardan bir tanesidir.

Flash Forward Konusu

Size, geleceğinizden bazı anlar gösterilseydi ve görecekleriniz sizi mutlu etmeseydi… Gördüklerinizin gerçekleşmemesi için neler yapabilirdiniz, neleri feda ederdiniz?

Anlaşılmayan bir sarsıntı aynı anda tüm dünya nüfusunun bilincini 137 saniyeliğine kaybetmesine yol açar ve bu esnada herkes geleceğinden bir kesit görür. Sonrasında ise tüm dünya kendini bir kaosun ortasında bulur.

Los Angeles FBI ajanı Mark Benford, gelecekteki kesitinde gördüklerinden yola çıkarak 29 Nisan 2010’un parçalarını bir araya getirmeye çalışır ama olayların sebebini anlamak ve olacakları engellemek konusunda çaresizdir; yaşanacaklar onu mutlu edecek türden değildir. Gelecekte, Mark’ın çok sevdiği eşi onu hastalarından birinin babası için terk eder. Mark kendini yeniden içkiye verir, partneri cinayete kurban gider ve ajanlar Mark’ın peşine düşer.

Çok geçmeden herkes birbirine ne gördüğünü sormaya başlar. Bu sırada Mark ve ekibi bu tuhaf olayın sebebini araştırır ve tekrar olup olmayacağını merak ederler. Ellerinde bel bağlayabilecekleri tek şey ise insanların gelecekte gördüklerinden oluşan dev bir mozaiktir…

Yorumlar (0)