1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Flaked Dizi Konusu

Flaked Dizi Konusu

Flaked Dizi KonusuFlaked Dizi Tanıtımı

 
Netflix’den yeni bir komedi dizisi, Flaked konusu ile pekte güldürecek bir yapım olarak gözükmüyor ancak eğlenceli olarak takip edeceğimiz pozitifliğin yüksek olacağı bir dizi gibi gözüküyor. Komedi yapımlarına ağırlık veren netflix’den 2016’da yayınlanmış 2. yeni komedi dizisi olarak izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin tüm bölümleri 11 Mart tarihinde paylaşılacaktır. Yönetmeni, ünlü Kara Sövalye (2008), Baslangiç (2010) ve Kara Sövalye Yükseliyor (2012) yapımlarıyla tanınan Wally Pfister’dir. Senaristi, Mitchell HurwitzKamera olan yapımın kamera arkası kadrosunda oldukça geniş bir ekip yer alırken ne kadar ciddiye alınarak özenle hazırlanmış bir dizi olacağını gösteriyor.


Flaked Konusu

 
Chip hayatında sürekli hatalar yapmış ve bunlardan pişmanlıklar duymuştur ancak bu yanlışlarını düzelmek için hiç bir çaba sarf etmemiştir. Her geçen gün karamsarlığı artarak hayata karşı olan tutumu negatif bir yöne doğru ilerlemektedir ta ki eski karısıyla yeniden karşılaşana kadar, yeniden bir şeyleri yoluna kayarak insanlara yardım edebilecek bir insan haline gelmeye karar verir. İşe yarayan bir insan olması için hala umut vardır.


Flaked Dizi Fragmanı

 Flaked Dizi Oyuncuları

 

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap