1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Feed The Beast Dizi Konusu

Feed The Beast Dizi Konusu

Feed The Beast Dizi Konusu


Feed The Beast Dizi Tanıtımı


Feed The Beast, Amc’nin yeni dizisi 5 Haziran Tarihinde ilk bölümüyle ekranlara gelirken, 2016-17 sezonunda yer alan iddialı bir yapım olması bekleniyor. Drama kategorisinde yer alan dizinin Türkçesi “Canavarı besle” anlamına geliyor. Konusu ile dikkat çeken yapımın senaristi, Dexter (2006), Parker Lewis Can’t Lose (1990) and Suddenly Susan (1996) yapımlarıyla tanınan “Clyde Phillips”
tarafından yazıldı. Yönetmeni, The wire’dan tanıdığımız Daniel Attias ve oscar ödüllü Steve Shill olurken ilk 5 bölümünde yer aldılar devamında kimin kalacağı şuan belirsiz. Başrol oyuncuları, Evan Leone, Demosthenes Chrysan, Mousa Kraish isimlerinden oluşuyor.

Feed The Beast Konusu


İki arkadaş restoran açmaya karar verirler ancak hiçbir sermayeleri yoktur işi kurduklarında her şeyin mükemmel olacağını hayal ederek parayı karanlık bir adamdan borç alırlar ancak işleri bekledikleri gibi gitmeyecektir. Hiçbir şeyin göründüğü kadar basit olmadığını fark ettiklerinde artık çok geç olacaktır. Parayı geri ödeme zamanı gelmiştir.

Drama alanında güzel bir dizi olacak gibi dururken eksi bir yönünden bahsetmek şuan zor özellikle Clyde Phillips varken şans verilmesi gerekir.


Feed The Beast Dizi Fragmanı
Feed The Beast Dizi Oyuncuları


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap