İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Falling Skies Dizi Konusu

Falling Skies Dizi Konusu

Falling Skies Dizi Konusu

Falling Skies , bilim kurgu ve aksiyon alanında izleyebileceğiniz en iyi dizilerden bir tanesi olmayı başardı dizi konusu olarak dünyada yaşanabilecek bir işgali anlatıyor. 2011 yılında başlayan dizinin günümüze kadar 4 sezonu tamamlandı, yönetmenliğini Robert Rodat üstlendiği dizinin başlıca oyuncuları Noah Wyle, Maxim Knight, Drew Roy’dır.

Falling Skies Dizi Konusu

Dünya’da savaş ve kaos yaşanırken ortaya uzaylılar çıkar ancak dost canlısı varlıklar değillerdir. Dünya’nın zengin kaynakları elde edebilmek adına herşeyi yapmaya hazırdırlar. Kullandıkları teknoloji ve güçleri insanlardan çok daha üstün olması her şeyi zorlaştıracaktır. İnsanlar, uzaylılarla savaşma konusunda yetersiz kalırlar yapabilecekleri tek şey zayıf noktalarını bulana kadar hayatta kalmak olacaktır. Uzaylılar dünya kaynaklarını toplarken hayatta kalan insanlar ise asla pes etmeyeceklerdir geri alana kadar son insana kadar savaş devam edecek.

Falling Skies Dizi Yorumu

Bilim kurgu, aksiyon sıradışılık sevenlerin izlemesini önerebileceğim diziler arasındadır. Özellikle ilk sezonları çok keyifli geçen başarılı bir dizi ancak uzaylıları ve bilim kurgu sevmeyen izleyiciler uzak durmalı vakit kaybı olacaktır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap