İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. F is for Family Dizi 2015

F is for Family Dizi 2015

F is for Family Dizi 2015


F is for Family Dizi Tanıtımı


Netflix yeni bir animasyon komedi yapımını ekranlara taşıyor. Netflix dizileri elde ettikleri başarılarla kendilerini kanıtlamış durumda özellikle 2015 yılında çıkarmış oldukları yapımlar milyonlarca izleyiciye ulaşmışken dünya genelinde popülerliğini artırmaya devam ederken geçmişte sık karşılaşmadığımız bir tür ile karşımıza çıktı. F is for Family dizisi ile animasyon komedi alanında da başarı elde etmek istedikleri görülüyor. İlk sezonunda 6 bölüm paylaşılan yapımın devamı gelecek gibi duruyor. Yönetmen kadrosunda Laurent Nicolas yer alırken, senaristi ve yaratıcı aynı zamanda baş karakterlerden Frank’ı seslendiren Bill Burr yer alıyor.

F is for Family Konusu


Murphy ailesi 70’li yılların geleneklerini en azından o dönemi yeniden yaşamak ister. Dönemin hippi modası, müzik tarzı, aile arasındaki ilişkiler hatta yemek tarzı bile oldukça farklıdır. Frank ne kadar o dönemleri özlemiş olsa da eşi ve çocukları modern çağda ayak uydurmak ister.

F is for Family Dizi Fragmanı
F is for Family Dizi Eleştirisi


Animasyon komedi yapımları Amerika’da oldukça popülerken ortaya başarılı yapımlar çıkabiliyor. İşin içinde Netflix’de olunca dizinin başarılı olacağını umuyoruz ki fragmanı ve konusu ilginç bir yapım olacağını gösteriyor. İlk bölümünün yayınlanmasının ardından imdb’de aldığı 8.7 puan ise izlenilesi diziler arasında olduğunu kanıtlıyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap