İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Extant Dizi Konusu

Extant Dizi Konusu

Extant Dizi Konusu

Extant Genel Bilgileri

CBS ekranlarında 2014 yılında hazırlanan Extant dizi konusu ile bilim kurgu, drama ve trajedi kategorisinde yer alan ve çarşamba geceleri kanalın en iyi reytingine sahip dizileri arasında yer almaktadır. Yaratıcısı konumunda The King of Iron Town (2004) ve Summer Nuts (2006) yapımlarından tanıdığımız Mickey Fisher yer alıyor. Çekimlerinin Amerika’da yapıldığı Extant’ın her sezonunda 13 bölüme yer verilerek hazırlanmaktadır. Her bölümü yaklaşk olarak 42 dakikadan oluşuyor.

Extant Dizi Konusu

Extant, uzayda yaklaşık bir yıl görev yapmasının ardından tekrar dünya’ya dönen bir kadın astronotun dönüşünün ardından eşi ve oğlu başta olmak üzere ailesiyle yeniden pozitif bir iletişim kurma çabasını anlatıyor. Astronotun görev süresince uzayda edindiği tecrübeler ise insanlık tarihini değiştirmeye yetecek düzeydedir. Başrolünde Oscar ödüllü güzel oyuncu Halle Berry bulunuyor. Dizinin yapımcılığını ise Under the Dome dizisinden tanıdığımız ünlü yapımcısı olan Steven Spielberg üstlenmktedir.

Extant Dizi Fragmanı

Extant Dizi Oyuncuları

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap