İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Evil Genius Konusu

Evil Genius Konusu

Evil Genius Konusu

Evil Genius dizisi, 2003 yılında yaşanan inanılmaz bir hikayeyi ekrana aktaran Netflix’in yeni belgeselidir. Orjinal Netflix fragmanını aşağıdan izleyebilirisiz.

Evil Genius Konusu

Dizi, Ağustos 2003 tarihinde, otuz yıldır  pizza dağıtımı yapan 46 yaşındaki Brian Wells’in, boynunda kalın bir metal kelepçeye bağlı bombayla Eerie, Pennsylvania’da bir bankaya gidip çalışanları soymak istemesi aksi taktirde boynundaki bombanın patlayacağını söylemesi üzerine gelişen olaylar konu ediniyor.

Evil Genius Fragman

Netflix Belgesel

Çoğu kişi Netflix’i genel olarak sadece film ve dizileri ile tanıyor. Aynı zamanda çok sayıda belgesel bulunmaktadır. Amerikadaki adelet sisteminin yeterli olmadığını gösteren Strong Island, 70’lerden bu güne çözülemeyen Cathy Cesnick cinayetini konu edinen The Keepers vs., Eğer belgeseller ilginizi çekerse Netflix’de küçük bir arama yapabilirsiniz.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap