1. Ana Sayfa
  2. ABC dizileri
  3. Dr. Ken – Dizi 2015

Dr. Ken – Dizi 2015

Dr. Ken – Dizi 2015

Dr. Ken Dizi Tanıtım

ABC komedi dizilerinde yerini almaya hazırlanan yeni dizi Dr. Ken yakın 2015-2016 sezon dizileri arasında yer alacak, “ABC Studios ve Davis Entertainment ” stüdyolarının ortak hazırlayacağı proje ilk tanıtımı ile merak uyandırmayı başardı. Başarılı bir komedi dizisi olacak gibi gözükürken başrolleri “John Maholm, Tisha Campbell-Martin, Dawn Drake ” gibi tanınmış yüzler paylaşacak.

Dr. Ken Dizi Konusu

Başarılı bir doktor olan Ken hem iş hayatını, hemde aile işlerini bir arada yürütmesi gerekir. İş hayatında komik insanlarla arası iyi olan komik bir karakter olarak tanınır ve kariyerinde büyük başarılara imza atmak ister. Aile ilişkilerinde ise iyi bir baba olmak için elinden geleni yapmaktadır. Küçük bir oğlu ve kızı olan Ken’in çocukları büyüdükçe sorumlulukları artarken kontrolü dışına çıkmasına engel olabilmek için her yolu deneyecektir.

Dr. Ken Dizi Fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)