1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Doğaüstü Dizi 2015

Doğaüstü Dizi 2015

Doğaüstü Dizi 2015

Ek Olarak: Haber gündeme bir dizi fanı tarafından getirildi ve eğlence amaçlı düzenlenmiş sahte bir haberdir.

Dean ve Sam kardeşler yerine Türkiye’de Kerem ve Kadir kardeş ler rol alacak

doğaüstü oyuncuları

Star tv Türkiye’de dizi anlayışını değiştirme konusunda kararlı gibi gözüküyor aslında atılmış güzel adımlar ancak özgünlük beklediğimizi ifade ederiz. Uyarlama yerine bu tarz dizileri yaratıcı bir şekilde ekranlara taşımak daha verimli olabilirdi.

Doğaüstü Dizi Tanıtımı

Star tv ekranlarının Kasım 2015 tarihinde ekranlara getireceği Doğaüstü bir Amerikan yapımının uyarlamasıdır. Dünya genelinde milyonlarca hayran kitlesine sahip olan supernatural dizisini birde Türk yapımcıların gözünden izleyeceğiz. Korku, fantastik kategorisinde başarılı bir yapımdır. Orjinal dizisinde başrol oyuncuları olan Sam ve Dean Winchester kardeşleri ise Kerem Bursin ve Kadir Doğulu canlandıracaktır.

Doğaüstü Dizi Konusu

Dünya sizin tahmin ettiğiniz kadar iyi bir yer değildir. Hayalini dahi kuramayacağınız canavarlar, mitolojik canlılar, hayaletler, şeytanlar dünyada kötülüğü yaymaktadır. İnsanları ele geçiren onları öldüren bu yaratıklarla normal insanlar tarafından bilinmeseler de insanlığı korumak için onlarla mücadele eden sizin tanımadığınız kişiler vardır. Kerem ve Kadir kardeşlerin aile mesleği haline gelmiş olan yaratık avcılığını babalarından öğrenmişler ve yapabildikleri en başarılı iş budur.

Doğaüstü Dizi Fragmanı

Resmi bir fragman henüz yayınlanmadı.

Doğaüstü Dizi Oyuncuları

Not: Henüz detaylı oyuncu kadrosu belli olmamıştır liste güncellenecektir.

doğaüstü oyuncuları

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (4)

Yapılan Yorumlar (4)

  1. Bu fan yapımı bir resim gerçek bir haber değil