İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Documentary Now ! – Dizi 2015

Documentary Now ! – Dizi 2015

Documentary Now ! – Dizi 2015


Documentary Now Dizi Tanıtımı

IFC tarafından hazırlanmış olan Documentary Now dizisi komedi kategorisinde yer almaktadır. 2015 yılında ekranlarına getirmiş olduğu yeni dizinin yönetmenliğini Alex Buono ve Rhys Thomas üstlenirken dizi senaryosu Fred Armisen Bill Hader Seth Meyers tarafından hazırlanmıştır. Perşembe akşamlarının vazgeçilmez komedi yapımı olması hedeflenmiştir. 20 Ağustos tarihinde yayınlandığı ilk bölümü “Sandy Passage” izleyicilerinin karşısına çıkan dizide sezonların kaç bölüm yer alacağı kesinleşmemiştir. Reyting oranlarına göre yapımın kaderi belli olacaktır.


Documentary Now Dizi Konusu

Fred Armisen, Bill Hader ve Seth Meyers üç kafadar hayallerindeki belgesel filmi çekmek isterler. Film yapımcıları olarak her zaman tanınmak isteyen arkadaşlar belgesel çekimi işinde kararlıdır. 70’li yılların Rock band’larına katılmış ve dönemi yaşamış olan Fred, Bill ve Seth dönemin uyuşturucu kartellerinin içerisine girerek yaptıklarını, yaşadıklarını kayıt altına alarak onları anlatan bir belgesel çekimine karar verirler.


Documentary Now Dizi FragmanıDocumentary Now Dizi Oyuncularıcimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap