1. Ana Sayfa
  2. Cnbce dizileri
  3. Dexter Dizi Konusu

Dexter Dizi Konusu

Dexter Dizi Konusu

Dexter Dizi Tanıtım

Showtime, ünlü Amerikan kanalının belkide en başarılı dizisi olduğunu söylesek abartmış olmayız, 2006-2013 yıllında ekranlarda 7 sezon kalmış olan yapım suç, drama, gizem ve dedektiflik konusunda ilginç konusu ile en iyiler arasına girmiştir. İzleyicilerinden aldığı yüksek puanlar ise bunu destekler niteliktedir. Yaratıcısı, James Manos Jr olan yapımın çekimlerini ise ” Showtime Networks, John Goldwyn Productions, Colleton Company” gibi büyük şirketler üstlenmiştir.

Dexter Konusu

Henüz üç yaşında ailesini kaybetmiş ve yetim kalan Dexter, bir polis tarafından evlat edinilir. Yeni babası, Dexter’ın karakterindeki karanlık tarafı çok geçmeden fark eder ve onun önü alınamayan şiddet arzusunu, bir şeyler öldürme arzusunu anladığında bu işi en doğru şekilde yapması için ona yardım eder. Bunun sonucunda Dexter, hem seri cinayet işleyenleri hem de kanundan yakasını kurtaran diğer katilleri kendine hedef olarak seçmeye başlar. Dexter Morgan içindeki müthiş öldürme arzusuna karşın, günlük hayatta insanlarda hayli sakin, iyi huylu ve kendi halinde bir adam sıradan bir adamdır. Sempatik görünümü sayesinde, kimse onun böyle bir “karanlık tarafı” olabileceğinden şüphelenmez.

Dexter Dizi Fragmanı

Dexter Dizi Oyuncuları

Michael C. Hall – Dexter Morgan

Jennifer Carpenter – Off. Debra Morgan

David Zayas – Sgt. Angel Batista

James Remar – Harry Morgan

C.S. Lee – Vince Masuka

Lauren Vélez – Lt. Maria LaGuerta

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)