Defiance Dizi Konusu Defiance Dizi Konusu
Defiance Dizi Tanıtım SyFy ‘nin ünlü dizileri arasında yer alan popüler Defiance dizisi 2013 yılında yayınlanan ilk bölümü “Down in the Ground Where the... Defiance Dizi Konusu

Defiance Dizi Tanıtım

SyFy ‘nin ünlü dizileri arasında yer alan popüler Defiance dizisi 2013 yılında yayınlanan ilk bölümü “Down in the Ground Where the Dead ” ile izleyicileri ile buluşarak büyük bir reyting yakalamıştır. Aksiyon, drama ve bilim kurgu kategorisinde başarılı bir yapım çekimlerini “Five & Dime Productions, Universal Cable” ünlü firmaları üstlenen dizinin yaratıcıları olarak “Kevin Murphy, Rockne S. O’Bannon, Michael Taylor” isim yer alıyor.

Defiance Konusu

Defiance, gelecekte dünyada yaşananlar ve insanlar ile farklı canlılar (uzaylı) arasındaki umutsuz bir savaşı ekranlara getiriyor. True Blood ve Ugly Betty’nin eski oyuncularından “Grant Bowler” dizide küresel bir problem yaşanmış, yeni yeni filizlenen ve kalkınmakta olan bir kasabanın kanun koruyucu şefi, eski bir deniz piyadesi Jeb Nolan rolüyle dizi kadrosuna katılan ilk isim olmuştu. Stephanie Leonidas, olarak tanınan bir uzaylı ırkının güzel savaşçı üyesi Irisa’yı oynayacak.

Defiance Dizi Fragmanı


Defiance Dizi Oyuncuları

Grant Bowler – Chief Lawkeeper Joshua Nolan

Stephanie Leonidas – Irisa

Julie Benz – Mayor Amanda Rosewater

Graham Greene – Rafe McCawley

Tony Curran – Datak Tarr

Jaime Murray – Stahma Tarr

Dewshane Williams – Tommy LaSalle

Jesse Rath – Alak Tarr

Jessica Nichols – Bertie

Trenna Keating – Doc Yewll

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.