1. Ana Sayfa
  2. ABC dizileri
  3. Deception Dizi Konusu

Deception Dizi Konusu

Deception Dizi Konusu

Deception Dizi Konusu

Dünyanın ilk danışmanlık illüzyonisti ile tanışın. Dizinin oyuncuları arasında Prison Break dizisinden tanığımız Sucre(Amaury Nolasco)’da bulunuyor.

Cameron Black, dünyanın en büyük illüzyonistidir. En azından, en büyük sırrı açığa çıkmadan ve kariyerini yok etmeden önce insanların ona söylediği şey buydu. Sanatını uygulayacak alan bulamayan Cameron, kendisine yeni bir dünya yaratır. Aldatma, yanılsama ve etki sanatını dünyadaki ilk ilizyonist danışman olarak uygulayacaktır. FBI’da çalışmaya başlayan Cameron, açıklaması zor olan suçları çözmeye, suçluları ve casusları aldatma yeteneği ile yakalamaya çalışacaktır.

Deception Ne Zaman Yayınlanacak?

11 Mart Pazar günü saat 22:00’da ABC kanalında ingilizce olarak yayınlanmaya başlayacak.

Fragman

Deception Oyuncuları

Aurelien Gaya, Justin Chon (Jordan Monroe),  Jack Cutmore-Scott (Cameron Black), Ilfenesh Hadera (Kay Daniels), Vinnie Jones (Gunter Gastafsen), Amaury Nolasco  (Mike Alvarez), Lenora Crichlow (Dina Clark), Brendan Patrick Connor (Bob)

Deception İnceleme

Dizi yayınlandıktan sonra güncellenecektir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)