1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Dead Set Dizi Konusu

Dead Set Dizi Konusu

Dead Set Dizi Konusu

Dead Set Dizi Tanıtım

E4 ekranları için 2008 yılında hazırlanmış olan mini dizi Dead Set yayınlandığı yıllarda büyük bir ilgi ve başarı puanı toplamayı başardı. İngiltere’de hazırlanmış olan yapım 5 bölümden oluşmaktadır. Toplam 141 dakika süren yapımın çekimleri ise Zeppotron stüdyoları tarafndan gerçekleştirilmiş korku, gerilim kategorisinde bulunan bir zombi mini dizisidir.

Dead Set Konusu

İnsanları öldüren ama sonradan dirilten bir virüs hızla yayılmaya başlar. Bu virüsten etikilenen her insan bir zombiye dönüşür ve bu salgın aniden BB binasında ortaya çıkar. Yarışmacıların bulunduğu dışarıdan tamamen izole ev hariç programın çekim ekibi de virüsten etkilenmiştir. Ekipten sadece üç kişi kurtulmayı başarır. Biri programın yapımcısı, diğeri programdan en son hafta ayrılan yarışmacı ve son olarak teknik ekipten bir kız. Aynı zamanda en etkileyici başrol oyuncusu, görünüşü ne kadar küçük olsada kesici delici alet aldı mı zombilere gerçek ölümü yaşatmayı başarır. Bu üç kişi bir şekilde BB evine girerler zor da olsa ancak amaçları evden çıkıp bir gemiyle salgının ulaşamadığı bir yere gitmektir.

Dead Set Dizi Fragmanı

Dead Set Dizi Oyuncuları

Jaime Winstone – Kelly

Andy Nyman – Patrick

Riz Ahmed – Riq

Warren Brown – Marky

Liz May Brice – Alex

Beth Cordingly – Veronica

Chizzy Akudolu – Angel

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap