1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Damien Dizi Konusu

Damien Dizi Konusu

Damien Dizi KonusuDamien Dizi Tanıtımı

 
A&E’den yeni bir korku dizisi Damien alanında oldukça az yapım bulunurken yılın en iddialı korku dizisi olabilir. Yaratıcısı rolünde The walking dead dizisinin senaristlerinden biri olan Glen Mazzara yer alırken yönetmeni, I Shouldn’t Be Alive (2005), Bringing Ashley Home (2011) ve True Tales of Terror (2009) yapımlarıyla tanınan Nick Copus oldu. Teknik ekibinin yanı sıra başrol oyuncuyla da dikkat çeken yapımda Merlin ve iZombie dizilerinden tanıdığımız yakışılıklı oyuncu Bradley James yer alıyor. İlk sezonunda 10 bölüm yer alacaktır. İlk bölün yayın tarihi 7 Mart 2016’dır. Dizinin tek eksi yönü diğer oyuncuların yeterli deneyime sahip olmaması yeterli performansı çıkartabilirlerse alanında başarılı olacaktır.


Damien Konusu

 
Küçük yaşlarda etrafında şeytani güçlerle büyümüş bir çocuk, ailesinin trajik ölümünün ardından farklı bir bölgede büyümüştür. Ancak geçmişinden asla vazgeçmez ve küçükken neler yaşandığının peşine düşer. Tarihi kurcalamaya başlayıp şeytani güçlerin ona hakim olduğu eski evine dönmesiyle yeniden doğa üst güçler ortaya çıkar. 1976’lı yılların klasik korku filmi The Omen “Şeytani çocuk”dan esinlenerek hazırlanmıştır.


Damien Dizi Fragmanı

 Damien Dizi Oyuncuları

 

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap